ŽK:Vozár, Kvietok - Belluš, Kubát, Švidraň
Hermanský-Očenáš(46.Daxner),Boháčik,Pečovský,Rusnák-Medveď, Vozár(46.Kvietok),Šavlík,Auxt(73.Lepko)-Turňa,Giertl
Brusno:Gardošík-
Belluš,Vajda,Baboľ,Čabala-Chomístek,Patráš,Sojak (65.Pančík),Kubát(60.Varga)-Púchy,Švidraň(87.Chrenovský)
KOMENTÁR K ZÁPASU
Domáci sa chceli do Brusna zahryznúť hneď od úvodu a už v 2.minúte mohol po opakovanom centri skórovať Turňa, no z blízka trafil len do hosťujúceho Gardošíka. Hostia sa dostali k slovu v 10.minúte, po prihrávke Švidraňa strieľal mimo Púchy. V 13.minúte pálil vysoko nad Sojak. V 15.minúte zakladali domáci postupný útok. Prihrávku cez stred ihriska vystihol Kubát a svoj samostatný nájazd premenil na úvodný gól. Domáci sa snažili odpovedať Šavlíkom, no ten mieril nad bránu hostí. V 24.minúte sklepol loptu Švidraň pre Púchyho a jeho strela minula bránu. Hostia mohli skórovať o minútu neskôr, ale prihrávku Chomísteka na voľného Švidraňa Pečovský zachytil. Čo sa nepodarilo v 25.minúte vyšlo v 28.minúte. Chomístek výborne prihral Švidraňovi do šestnástky a jeho strela na prvú tyč skončila v bráne. V 30.minúte mohol zvýšiť Púchy, no to by mu musel Chomístek presne prihrať. V 36.minúte povodil Púchy domácu obranu, no jeho strela letela tesne vedľa domácej brány. V 37.minúte strieľal priamo na brankára Švidraň. Domácim sa však ešte do prestávky podarilo znížiť. Po autovom vhadzovaní domácich prišiel center na ktorý Patráš nedočiahol a Giertl vrátil Balog naspäť do hry.
V úvode druhého polčasu chceli domáci vyrovnať a tak sa do súpera riadne pustili. Mali aj príležitosť po strate lopty hostí, no Giertlovu strelu Gardošík chytil. Hostia boli pod tlakom, z ktorého ich vyslobodil gól na 3:1. Po chybe domácej obrany prihrával Púchy popred bránu a osamotený Švidraň pohodlne skóroval. V 62.minúte vystrelil z otočky do brankára Púchy a v tej istej minúte bol domáci Hermanský opäť úspešný, keď kryl strelu Švidraňa. V 66.minúte získal loptu na polovici ihriska Baboľ, naviedol loptu a jeho slabá strela narobila brankárovi problémy. V 73.minúte strieľal mimo Patráš. Domáci hrozili len sporadicky a v 77.minúte strieľal po spätnej prihrávke Turňa mimo. 79.minúta priniesla zakončenie striedajúceho Vargu mimo bránu. V 81.minúte dokončil svoj hetrik Švidraň, keď využil zaváhanie domácej obrany a z pravej strany prehodil brankára. V 82.minúte skúšal opäť šťastie Púchy, no ani tentokrát nebol úspešný. V 83.minúte vystrelil nad hosťujúcu bránu Medveď. V závere zápasu domáci ešte znížili, keď sa po priamom kope opäť presadil hlavou Giertl. V nadstavenom čase skúšal šťastie Varga, no nebol úspešný. Hostia odohrali dobrý zápas, keď boli počas celého zápasu lepším mužstvom a mali hru stále pod kontrolou. V mužstve hostí podali niektorí hráči výborné výkony.