Brusno:
Škubák-Giertl,Vajda,Baboľ,Čabala-Chomistek,Patráš,Pančík(67,Čief),Kubát(80.Hudec)-Púchy, Švidraň(73.Chrenovský)
Jesenské:Drak-Nagy,Szabo,Bodor(65.Fazekaš),Singlar,Trizna,Mihály,Bari,Juhász,Váradi(65.Czene),Boroš
KOMENTÁR K ZÁPASU

Domáci sa pustili do súpera hneď od úvodu. V 6.minúte tvrdo a presne vystrelil Kubát, a jeho strelu brankár vyrazil na roh. Domáci držali súpera vo svojej šestnástke z čoho pramenila šanca po hlavičke Púchyho ktorú brankár znova vyrazil a po rohovom kope si na zadnú žrď nabehol Patráš a s prehľadom skóroval. Na hodinách bežala 8.minúta. Domáci neustále búšili do súpera, v 10.minúte si Chomistek narazil so Švidraňom a peknú akciu zakončil druhým gólom domácich. Hostia sa však neuchýlili len ku bráneniu a v 14.minúte vystrelili nad bránu domácich. V 23.minúte ušiel po pravej strane domáci Giertl, výborne nacentroval a nikým nekrytý Púchy hlavou zvýšil na 3:0. Domáci sa naďalej snažili o skórovanie no proti bol najlepší hráč hostí brankár Drak, ktorý potvrdil povesť svojho mena. Ďalšie šance mali Baboľ, Pančík.
V druhom polčase tempo zápasu rapídne upadlo a tak sa aj hostia dostávali viacej na polovicu domácich, no ich akcie väčšinou skončili pred šestnástkou domácich. Zo šancí v druhom polčase stojí za zmienku strela Chomisteka, Baboľa a priamy kop Pančíka, ktorý efektne zneškodnil hosťujúci brankár.
Brusno podalo v prvom polčase dobrý výkon. V druhom polčase sa ich hra zhoršila a aj keď hlava chcela, telo už ďalej nešlo. Hostia neprišli do Brusna len brániť, čo im slúži ku cti.