Kováčová:
Kružliak-Végh,Hradňanský(13.Boroš),Turák,Homola,Roziak, Majerčík,Elek,Kudlík,Goga(80.Lacko),Jesenský(68.Kujan)
Brusno:Škubák-Belluš,Vajda,Baboľ,Giertl-Chomistek(60.Demeter),Patráš,Sojak (78.Pančík),Kubát-Švidraň,Púchy(69.Hudec)
KOMENTÁR K ZÁPASU

Hráči Brusna sa pustili od úvodného hvizdu do súpera. Už v 8.minúte sa dostal do šance Švidraň, ale z jeho šance bol len roh. Po ňom si našiel miesto na zadnej žrdi Púchy a hostia viedli. Aby toho nebolo na domácich málo o minútu na to Chomistek vysunul Kubáta a ten preloboval vybehnutého domáceho brankára. V 12.minúte mali domáci pološancu, ktorú nevyužili. Hostia pokračovali v nátlakovej hre a v 16.minúte po prihrávke Kubáta strieľal tesne vedľa Švidraň. V 22.minúte sa k odrazenej lopte po rohu dostal Belluš, no miesto razantnej strely volil umiestnenú, ktorú domáca obrana zblokovala. Domáci mohli udrieť v 23.minúte. Po priamom kope sa dostal k hlavičke Turák, ale mieril do stredu brány. V 25.minúte po zlom odkope Baboľa sa domáci dostali ku strele, ktorú brankár hostí kryl. 29.minúta priniesla peknú akciu hostí. Po krátkych prihrávkach v strede ihriska prišla kolmica na Švidraňa a ten svoj únik premenil na tretí gól Brusna. V 32.minúte strieľal Chomistek, brankár domácich bol pozorný. V 35.minúte strieľal mimo Púchy. V 36.minúte domáci faulovali pri rohovej zástavke, k lopte sa postavil Kubát, na ktorého center si dobre naskočil Baboľ a po roku a pol vo farbách Brusna konečne skóroval. To už hostia viedli 0:4. Ten istý hráč mohol skórovať aj v 43.minúte, no strelu ním tečovanú dostal domáci brankár rovno do rúk. V závere polčasu mohli domáci znížiť, ale Giertl strelu dobre zblokoval a hosťujúci brankár ju potom prikryl do rukavíc.
Domáci nastúpili do druhého polčasu s odhodlaním neurobiť si hanbu a v úvode mali po zaváhaní Giertla šancu, ktorú nevyužili. Následne sa potvrdilo staré známe nedáš dostaneš. Hostia sa dostali Kubátom do protiútoku, ktorý síce na dva krát, ale predsa zakončil gólovou strelou. V 54.minúte sa dostal k zakončeniu po nedorozumení domácej obrany Púchy a jeho strela z vnútra šestnástky skončila tesne vedľa ľavej tyče. V 59.minúte kopali domáci roh, k hlavičke sa dostal Homola, ale jeho šancu kryl Škubák. Hostia naďalej pokračovali v dobrej hre z čoho pramenili aj šance. V 60.minúte strieľal Kubát, ale jeho strelu domáca obrana zblokovala a v 61.minúte išla strela Patráša tesne vedľa. 65.minúta priniesla rýchly protiútok, center Giertla a zakončenie Púchyho tesne vedľa. V 70.minúte kopali domáci roh, ale obrana domácich ho odvrátila. V 73.minúte ušiel po pravej strane Giertla a jeho výborný center usmernil Švidraň do brány a bolo 0:6. Ten istý hráč mohol skórovať aj v 76.minúte, no jeho hlavička išla nad bránu domácich. Domáci mali ešte jednu šancu na skorigovanie výsledku v 89.minúte, ale nájazd z pravej strany hosťujúci brankár kryl.
Brusno odohralo veľmi dobrý zápas, zaslúžene vyhralo a môže sa tak počas zimnej prestávky slniť na prvom mieste tabuľky.