14.kolo Hliník nad Hronom - Brusno 2:1 (1:1)
Zostavy:
Hliník:Gašpir-Sopko,Dekiš,Kukučka,Číž-Miškov,Páleník(88.Šimko),Minyu (90.Murín),Kochol-Krčmárik,Demko
Brusno:Gardošík-Sopko(81.Parobek),Baboľ,Patráš,Klinec(85.Miškuf)-Giertl, Sojak,Chrenovský,Balík(72.Pipich)-Púchy,Švidraň
KOMENTÁR K ZÁPASU
Úvod zápasu zodpovedal tomu, že to bol prvý zápas po dlhej zimnej prestávke. Bolo dosť neprestností a terén robil hráčom tiež problémy. V 3.minúte pekne vystrelil Púchy, avšak Gašpir vyrazil na roh, po ktorom sa už Púchy presadil a bolo 0:1. Agilný Púchy sa v 6.minúte prezentoval neprestnou prihrávkou. Domáci sa pripomenuli v 11.minúte, ale strela bola veľmi neprestná. V 17.minúte vznikol pred bránou hostí menší závar, ktorý však úspešne odvrátili. V 22.minúte mali hostia dobrú šancu na skórovanie keď postupovali dvaja na jedného obrancu domácich no nedokázali akciu zakončiť. Ďalšiu šancu mali hostia v 24.minúte, no Chrenovskému sa lopta zamotala, prihral ešte Švidraňovi, no ten nezakončil. Potom si domáci vypracovali jednu strelu mino a štandardnú situáciu nik nezakončil. V 41.minúte sa už domáci tešili, keď po signáli z priameho kopu vyrovnal Číž.

V druhom polčase sa ako prvý prezentoval Chrenovský, no jeho strela išla mino tri žrde. To isté sa ukázal aj Púchy keď vystrelil mimo bránu domácich. V 65.minúte kopali domáci roh a mierili len tesne nad bránu hostí. 66.minúta priniesla dôležitý okamih. Domáci sa dostali do šance z ofsajdovej pozície, ktorú asistent rozhodcu pustil, postupovali dvaja na brankára Gardošíka a nakoniec zakončili tiež z ofsajdovej pozície a bolo 2:1. Hostia mohli vyrovnať v 76.minúte, keď po centri Giertla zakončoval čerstvý Pipich, no jeho strelu veľmi dobre chytil Gašpir. Ďalší zákrok predviedol v 79.minúte, keď chytil strelu Giertla. Domáci mohli potvrdiť vedenie v 88.minúte ale Gardošík výborným zákrokom ešte držal nádej na remízu. V závere boli ešte pološance na oboch stranách, no ostali nepremenené.