Zostavy:
Brusno:Gardošík-Demeter(46.Klinec),Baboľ,Sokol,Giertl-Belko,Patráš,Sojak (83.Chrenovský),Pipich-Švidraň,Púchy
Divín:Beran-Tomašík P.,Klimo,Jozefík,Marko M.-Haranza,Tomašík I.,Jakubove, Marko S.-Šuška(46.Kmeť),Rudkaj(75.Sekula)
KOMENTÁR K ZÁPASU
V 2.minúte zápasu si Švidraň nespracoval dobre loptu a tak sa do šance nedostal. O minútu neskôr prihral Púchymu, no brnkár hostí dobre vybehol a šancu zmaril. Hostia sa dostali do náznaku šance v 9.minúte, keď mali možnosť rýchleho brejku, no zakončenie vážnejšie neohrozilo domácu bránu. V 22.minúte sa Púchy ocitol v súboji s brnkárom hostí, dal si dlhšiu loptu, ktorú však už nedobehol. 29.minúta priniesla veľký závar pred bránou hostí, no domáci nezakončili ani na tri krát do brány hostí a tak sa výsledok stále nemenil. Ďalším kto sa sanžil z domácej strany zmeniť skóre bol Patráš, no jeho strela bola neprestná. V 39.minúte sa na ľavej strane uvoľnil Pipich, prihral popred bránu, no nik z domácich hráčov ju neusmernil do hosťujúcej brány.
Druhý polčas začal tak ako skončil ten prvý, Pipich opäť centoval popred bránu hostí, ale ani štyria domáci hráči ju nedopravili do siete. V 51.minúte hlavný rozhodca po dlhom váhaní a až na pokyn prvého asistenta odpískal pokutový kop pre domácich za hranie rukov. Loptu si postavil Sokol a bol úspešný napriek tomu, že hosťujúci brankár smer jeho strely vystihol. V 54.minúte sa ocitol Púchy sám no skákajúcu loptu nenamieril do brány. V 55.minúte po priťuknutí od Púchy mieril Švidraň mimo bránu hostí. 60.minúta priniesla najkrajšiu akciu zápasu. Baboľ dlhou prihrávkou výborne našiel Belka, ten si obhodil súpera popri čiare, nacentoval po zemi pred bránu, kde stál Púchy a pohotovo zakončil 2:0. Ďalšiu dobrú šancu domácich zahodil v 64.minúte Klinec, keď hlavou na zadnej žrdi osamotený netrafil bránu. V 70.minúte prihral Klinec na Belka, jeho strela minula bránu hostí. 77.minúta priniesla priamy kop domácich, k lopte sa 35 metrov od brány postavil Sokol a jeho strelu hosťujúci brankár vyrazil na roh. Poslednou šancou zápasu bol priamy kop Sokola, no jeho stela tesne minula bránu. Za zmienku stojí ešte predzápasové bago kde Majlo schytal pekných 52.