15.kolo Brusno - Hliník n/Hronom 7:0 (2:0)
góly:Púchy 3, Chrenovský 2, Chomistek, Belko
Brusno:Škubák-Borbély,Patráš(70.Samuelčík),Vajda,Čabala(53.Giertl)- Chomistek,Belko,Sojak,Kubát-Púchy,
Chrenovský(53.Varga)
Hliník n/Hronom:Kubušík-Kmeť,Demko,Slaný(81.Gašpir),Murín A.,Mališ, Murín B.,Krištof(63.Minyu), Demko,Sopko,Pilník
KOMENTÁR K ZÁPASU
Hostia pricestovali v oklieštenej zostave a podľa toho prispôsobili aj taktiku. Ich cieľom bolo inkasovať čo najmenej gólov. Domáci sa do súpera zahryzli hneď od úvodu a ich cieľom bolo čo najskôr prekonať súperovu obranu a brankára. V prvej desať minútovke mali domáci šancu, ktorá zostala nepremenená. Na začiatku druhej desaťminútovky mohol otvoriť skóre Chrenovský, jeho hlavička išla len do rúk hosťujúceho brankára. V 15. minúte ušiel po pravej strane Púchy, na miesto prihrávky na Chrenovského volil strelu, ktorou netrafil súperovu bránu. O minútu neskôr po centri Kubáta nedočiahli na loptu Chomistek a ani Chrenovský. V 19. minúte opäť centroval Kubát a Púchy hlavičkou otvoril skóre. Ďalšiu šancu Chrenovského zneškodnil dobre chytajúci Kubušík. Po tomto momente nastal koncert nepremenených šancí domácich hráčov. V šanciach sa ocitli viacerí, niektoré zneškodnil hosťujúci brankár iné zahodili svojou ľahkovážnosťou domáci hráči. V 35. minúte prešiel center Kubáta po rohu celou päťkou a nik ho nedopravil do siete. Hostia mali len jednu šancu na skórovanie. Po priamom kope sa dostali ku hlavičke, ktorá skončila na bočnej sieti Škubákovej brány. V 40. minúte ušiel po ľavej strane Kubát, prihral Vajdovi a ten trestuhodne zahodil šancu, keď bol úplne sám pred bránou hostí. Domáci začínali byť nervózni, že do šatní pôjdu len s jednogólovým náskokom. V 44.minúte odcentroval Borbély a Púchy strelil druhý gól Brusna a tak isto aj svoj v tomto zápase.
V druhom polčase domáci pokračovali v galakoncerte šancí. Prvú mal Chrenovský, no jeho strela bola zblokovaná na roh. 50. minúta priniesla tretí gól domácich. Púchy zahral rýchlo autové vhadzovanie, po ľavej strane ušiel Chrenovský, ktorý prihrával pred bránu a tam Belko v sklze skóroval. O minútu neskôr bol už rozdiel štvorgólový. Autorom gólu bol Chrenovský. Ten istý hráč sa presadil aj v 53. minúte, keď preloboval vybiehajúceho hosťujúceho brankára. Domáci potom však znova nepremenil množstvo vyložených šancí. V 68.minúte vyšiel pri chytaní lopty hosťujúci brankár mimo pokutové územie a domáci zahrávali nepriamy kop. Chomistek svoju strelu lišiacky poslal cez múr a hosťujúci brankár nemal šancu zareagovať. Zvýšiť skóre mohol Varga, no akciu 2 na 1 zakončil zbrklo strelou zo šestnástky, ktorú Kubušík vyrazil. Na konečných 7:0 upravil strelou z vnútra pokutového územia Púchy a zavŕšil tak svoj hetrik, ktorý dosiahol aj minulý týždeň v Revúcej. Domáci napriek vysokému víťazstvu nepremenili množstvo gólových príležitostí. Keby boli okrem gólov úspešný ešte aspoň v polovici nepremenných šancí, mohol byť výsledok dvojciferný.