Zostavy:
Poltár:Rusnák-Šuľaj,Ondrášik,Radič,Melicher(66.Škalák)-Segeč(89.Kelement), Šulaj,Berky,Pagáč-Marcinek(74.Kurčík),Lorenčík
Brusno:Gardošík-Giertl(86.Lehotský A.),Baboľ,Sokol,Klinec(75.Chrenovský)- Belko,Vajda,Sojak,Pipich-Švidraň,Púchy(82.Parobek)
KOMENTÁR K ZÁPASU
Hneď v úvode zápasu išli domáci do vedenia, keď po centri z ľavej strany sa Giertl nechal detinsky predskočiť a Pagáč sa hlavou presadil na 1:0. Hostia mohli vyrovnať v 10.minúte po centri Belka, keď si domáci dali takmer vlastný gól. O 2.minúty neskôr sa k strela dostal Vajda po prihrávke od Púchyho no domáci brankár bol pozorný. 15.minúta priniesla roh Pipicha a v následnej skrumáži sa Brusňania nepresadili. V 17.minúte domáci Šulaj netrafil bránu. Následne sa pokúšal Vajda no veľmi nepresne. V 30.minúte mal Gardošík problémy s nakopnutou loptou ale dokázal ešte zachrániť za cenu rohu. V 36.minúte sa po ľavej strane presadil Pipich, ale jeho center bol zblokovaný. V 40.minúte vystrelil domáci Šulaj z diaľky, ale iba do stredu brány. Na záver polčasu mali domáci ešte výhodu štandardnej situácie. no domáci Marcinek mieril mimo.

V druhom polčase tempo hry upadlo a hra bola väčšinou v strede poľa. Hostia mali v druhom polčase v 48.minúte šancu na vyrovnanie no po brejku Sojaka a centri Pipicha, bravúrne zachránil domácich ich brankár, keď si domáci hráč dal takmer vlastný gól. 55.minúta a strela Púchyho do stredu brány. Púchy sa pokúšal vyrovnať aj v 64.minúte, no z priameho kopu mieril len do múru. 68.minúta priniesla kľud na domáce kopačky. Hosťujúci brankár sa ocitol mimo pokutového územia, snažil sa urobiť kľučku na domáceho Lorinčíka, ten mu loptu vypichol aj keď len ku čiare, no i z tejto pozície dokázal loptu dopraviť do siete a domáci sa tešili z druhého presného zásahu. Hostia sa snažili aspoň znížiť, no neúspešne. V 90.minúte po centri Parobeka hlavičkoval Chrenovský iba do stredu brány domácich. Celkovo to bol slabý zápas štvrtoligovej úrovne, kde hostia podali aj slabý výkon.