Š.Bane:
Blaško-Sojka,Turkota(36.Sochor),Pavlík M.,Kubinec-Ondrík (65.Košarník), Čamaj,Kochol,Pavlík V.-Michálek,Budinský(75.Ševeček)
Brusno:Gardošík-Giertl,Patráš,Vajda,Borbély-Chomistek(80.Čabala),Belko, Sojak,Kubát(57.Bošeľa)-Chrenovský,Púchy(60.Švidraň)
KOMENTÁR K ZÁPASU

Lepší začiatok mali domáci a v 2.minúte si vypracovali priamy kop. Ten obrana hostí odvrátila bez problémov. V 8.minúte mali hostia možnosť rýchleho protiútoku 2:1. Púchyho zakončenie bolo dva krát zblokované, až sa lopta dostala ku Chrenovskému a ten otvoril skóre zápasu. Hostia pokračovali v dobre organizovanej hre a domácich nepúšťali do šancí. V 12.minúte po centri Kubáta hlavičkoval Chrenovský slabo a trafil len do rúk domáceho brankára. Domáci sa dostali do pološance v 14.minúte, ale hlavičku domácich odvrátil Patráš spred brány. V 18.minúte ušiel po ľavej strane Chomistek, jeho dvojnásobné zakončenie zblokoval domáci brankár a loptu odrazenú od brvna Púchy nedopravil do siete ani z pol metra, keď nebol nikým tiesnený a stačilo len nastaviť nohu alebo hlavu. V 21.minúte ušiel Chomistek a jeho zakončenie vyrazil domáci brankár na rohový kop. Z neho si nabehol na loptu Chrenovský a strelou od zeme zvýšil na 0:2. Domáci pohrozili v 24.minúte, keď ušiel po pravej strane Čamaj, no Gardošík bol na mieste. Najväčšiu šancu mali domáci hráči v 28.minúte. Hosťujúci stopér Patráš na hranici šestnástky netrafil loptu a prekvapený Michálek ju nedopravil do siete Brusna. V 36.minúte po akcii Chomistek Sojak druhý menovaný zabojoval, prihral Púchymu a jeho strela z vnútra pokutového územia skončila v sieti domáceho brankára.
V druhom polčase mali hostia veľmi dobrý úvod. Najskôr po rozohrávke a úniku Chomisteka po pravej strane zakončil Kubát vedľa. No o minútu na to vystihol Sojak rozohrávku domácich v strede ihriska, prihral Chrenovskému a jeho zakončenie skončilo v domácej bráne. Potom tempo hry upadlo a hra sa odvíjala medzi šestnástkami. Ani jedno mužstvo nemalo výraznejšiu šancu. V 68.minúte získal v strede ihriska loptu Vajda, prihral Chrenovskému, ktorého strelu – prihrávku domáca obrana odkopla z pred prázdnej brány. Hostia uzavreli skóre zápasu v 80.minúte. Belko získal loptu na súperovej polovici, využil otvorený priestor pred súperovou šestnástkou a jeho krásna strela z 25 metrov skončila po odraze od tyčky v domácej bráne aj napriek snahe domáceho Blaška. Hostia podali dobrý a hlavne kolektívny výkon a vďaka nemu porazili svojho súpera.