ŽK:Púchy, Belko - Rebek, Zehnal
rozhodovali: Poliak - Dodok,Gombala
Zostavy:
Brusno:Škubák-Sopko,Baboľ,Sokol,Balík-Vajda(55.Belko),Patráš, Sojak,Pipich-Púchy(64.Švidraň),Chrenovský(84.Klinec)
Podlavice:Burguš-Vozár,Pollák,Nemec,Majling-Zehnal(65.Figúr J.),Rebek, Baran,Rakyta(82.Figúr M.)-Loučka,Čollák(46.Roháľ)
KOMENTÁR K ZÁPASU
Domáca zostava sa od minulého zápasu dosť zmenila a hráči na ihrisku sa snažili odčiniť zlý výsledok a hru z Poltára. Úvod zápasu tak ako aj celý prvý bol z oboch strán opatrný. Hostia pohrozili v 6.minúte Rakytom, no ten mieril vysoko nad. V 11.minúte Čollák vyslal slabú strelu len do stredu domácej brány. V 19.minúte mali domáci výhodu priameho kopu, no Balíkov center Burkuš vyrazil. Podlavice sa snažili hrať kombinačne no ich útoky končili prevažne pred domácou šestnástkou. Domáci hráči mali náznaky zlepšenej hry, no viazla dosť kombinácia. V 39.minúte mali hostia dobrú možnosť na skórovanie, ale Loučka miesto streli prihrával a Čollák bol rýchlejší ako lopta. V závere polčasu mohli ísť domáci do vedenia po priamom kope Balíka a chybe brankára hostí, no ostalo polčasových 0:0.
V druhom polčase domáci spresnili hru a po väčšine mali územnú prevahu. Hostia sa spoliehali na brejky. V 74.minúte prišlo v obrane hostí k nedorozumeniu, keď sa nedohodli brankár a stopér Nemec. Jeho odhlavičkovanú loptu pohotovo vrátil do siete strelou z 25 metrov Švidraň. Domáci sa dostali do vedenia, ktoré umnou hrou dokázali udržať až do konca stretnutia. Po tomto góle mal domáci Pipich ešte dve sľubné príležitosti, no netrafil hosťujúcu bránu. V úplnom závere mali hostia možnosť vyrovnať, ale domáci brankár bol pozorný. Domáci hráči podali bojovný výkon v ktorom však bolo dosť veľa nedostatkov.