góly:Chrenovský 2, Švidraň, Púchy, Miškuf
ŽK:Kminiak, Fajčík, Dohnálek - Chrenovský, Pipich, Balík, Demeter
Zostavy:
D.Strehová:Dohnálek-Ábelovský,Maťka,Matuška,Drozd-Tóth,Kminiak J., Kupček(55.Hudec),Fajčík(35.Hriň Marek)-Hriň Martin(73.Kollár),Kminiak M.
Brusno:Škubák-Klinec,Demeter,Baboľ,Balík(69.Lehocký Ľ.)-Chrenovský, Patráš,Sojak,Pipich(53.Vajda)-Švidraň,Púchy(78.Miškuf)
KOMENTÁR K ZÁPASU
Brusno malo perfektný úvod zápasu. Už v 4.minúte otvoril skóre zápasu Švidraň. Domáci sa nestihli ani spamätať a o minútu malo Brusno ďalšiu obrovskú šancu, ktorú ale nepremenil Pipich, no z pokračujúcej akcie bol faulovaný Chrenovský a sám premenil aj pokutový kop. Brusno pokračovalo v dobrej kombinačnej hre a dostavili sa aj ďalšie, ktoré ostali nepremenené. Domáci sa dostali do hry v 21.minúte, keď po faule Chrenovského mali výhodu pokutového kopu. Jej úspešným exekútorom bol Tóth. Domáci cítili šancu a začali sa osmeľovať aj v útoku. Po chybnej rozohrávke Chrenovského sa domáci dostali do brejku, ktorý po peknej prihrávke a samostatnom úniku zakončil Kminiak. V závere druhého polčasu mal šancu ešte Švidraň, no domáci stihli loptu odvrátiť ešte pred bránkovou čiarou.
V druhom polčase Brusno trvalo päť minút kým sa dostalo do tempa. Domáci vtedy hrozili, ale šancu si nevypracovali.  Bežala 58.minúte keď sa po spätnej prihrávke presadil Púchy. Domáci stále cítili šancu a snažili sa hroziť z brejkov. V 74.minúte najskôr Púchy zbytočne stratil loptu, domácim sa podarilo prejsť aj cez Patráša a Baboľa a popri zle postavenom Škubákovi vyrovnali. Vtedy domáci cítili šancu, že by mohli tento zápas aj vyhrať. No ich nádej trvala len minútu. V 75.minúte po peknej prihrávke Patráša na Chrenovského bolo 3:4. Aj napriek nepriaznivému výsledku sa domáci snažili aspoň vyrovnať, no našťastie pre Brusno neúspešne. Hostia mali voľný priestor na brejky a v 90.minúte po úniku Švidraňa doklepol loptu do siete Miškuf. Hostia odohrali zápas, ktorý mohli vyhrať jasnejším a jednoduchším spôsobom no aj tak predviedli vnútornú silu, keď ani za remízového stavu nezložili zbrane a dva krát dokázali zápas zvrátiť.