Zostavy:
Revúca:Stanko-Majerčík,Švihla M.,Švihla L.,Šestina,Gomori,Helik,Švec,Lunter, Máté,Bajús
Brusno:Škubák-Klinec,Demeter,Baboľ,Balík(Giertl)-Chrenovský(27.Belko), Patráš(Parobek),Sojak,Pipich-Švidraň,Púchy
KOMENTÁR K ZÁPASU
Hostia začali veľmi dobre a prvú šancu zápasu nevyužil Púchy po prihrávke od Švidraňa. Brusno sa stále tlačilo dopredu a dostávalo sa aj do šancí. Ďalší závar už znamenal gól na 0:1. Po centri z ľavej strany najskôr Chrenovský trafil brvno a od neho do žrde, no k odrazenej lopte sa dostal na hranici šestnástky Sojak a skóroval. Hráči Brusna sa snažili stále búšiť do súpera a postupne nepremenili šance Púchy, Švidraň. Domáci sa z ojedinelej akcie mohli tešiť z vyrovnania. Po priamom kope sa dostali ku hlavičke, no na šťastie hlavička smerovala presne do rúk brankára Brusna. Brusno malo ďalej veľkú prevahu a hralo dobre. Po chybe domácich v obrane sa lopty zmocnil Švidraň a jeho samostatný únik od polovice ihriska znamenal vedenie 0:2, za ktorého sa išlo aj do kabín.
Druhý polčas bol priam raketový. V 49. sa pekne presadil Púchy, keď sa v šestnástke dokázal otočiť a pohotovo prekvapiť brankára domácich. 50.minúta a opäť v akcii Púchy, ktorý ušiel po ľavej strane a znova prekabátil domáceho brankára. Tento moment domáce mužstvo úplne zlomil a neboli schopní byť súperom hráčom Brusna. Hostia mali veľkú prevahu a bolo len otázkou času kedy pridajú ďalšie góly. A ten okamih prišiel po rohovom kope Balíka a peknom nabehnutí Patráša, ktorý hlavou nedal domácemu brankárovi žiadnu šancu. Domáci sa dostali predsa len pred brankára hostí a po ruke Demetera mali výhodu pokutového kopu. No domáci hráč ju namieril len do brvna Brusnianskej brány. Na 0:6 mohol ešte upraviť Švidraň no cca zo 7 metrov vysoko prestrelil. Brusno podalo dobrý výkon a po celý zápas bolo jednoznačne lepším tímom. Jediné negatívum je množstvo zahodených šancí.