2.kolo Hliník n/Hronom - Brusno 1:5 (1:4)
Hliník n/Hronom:
Gašpír-Dekyš,Kmeť,Kuzma,Mališ,Krištof,Demko,Antal (46.Kúšik),Sopko,Minyu,Šimko
Brusno:Škubák-Belluš,Demeter,Baboľ,Čabala-Čief,Patráš,Sojak(70.Hudec), Vajda(46.Bošeľa)-Chrenovský(79.Haviar),Varga

KOMENTÁR K ZÁPASU
Už predzápasová súpiska domácich naznačovala priebeh zápasu, keďže mali len jedného náhradníka a pozmenený káder oproti jarnej časti. Domáci hráči boli od úvodu zápasu stiahnutí na vlastnej polovici a vyčkávali, čo im súper z Brusna dovolí. Na prekvapenie všetkých išli v 6.minúte do vedenia, keď po chybe stopéra Baboľa sa lopta z ľavej strany dostala na stred šestnástky, kde stál osamotený Šimko a jeho prudká strela do stredu brány skončila za chrbtom hosťujúceho brankára. Hosťom netrvalo dlho, aby sa z mierneho šoku otriasli. V 11.minúte mali hostia šancu, ktorú však nevyužili, no hostia dokázali vybojovať loptu v blízkosti domáceho pokutového územia apo prihrávke Chrenovského podstrelil Varga Gašpíra a bolo 1:1. Po tomto okamihu hostia úplne ovládli hru v prvom polčase a mali veľké množstvo šancí, ktoré nevyužili Varga – trafil do brankára, nepremenil samostatný nájazd keď netrafil bránu, v sklze trafil brvno, Chrenovský – opäť strela do brankára, zakončenia mimo brány. Ešte jednu akciu si však vypracovali, ale dobrú príležitosť domácich zmaril hosťujúci brankár. Až v 31.minúte dokázali hráči Brusna strhnúť vedenia na svoju stranu. Po akcii z ľavej strany zostal na prvej žrdi nekrytý Chrenovský a jeho strela z blízka skončila v bráne. Ďalší gól padol po veľmi peknej akcii na pravej strane a pre Sojaka nebol problém zasunúť loptu do úplne odkrytej brány. Posledný gól v prvom polčase strelil Vajda, keď si šikovne nabehol na prvú tyč a na jeho strelu nemal Gašpír nárok. Domáci museli byť s výškou skóre relatívne spokojní, lebo množstvo šancí hostí zostalo nevyužitých.
V druhom polčase tempo hry výrazne upadlo a zápas sa prakticky už len dohrával. Hostia nedokázali nadviazať na prvý polčas a okrem peknej strely Chrenovského, ktorú Gašpír s námahou vyrazil na roh s prispením tyče a gólového zakončenia Vargu zo 61.minúty sa už na ihrisku nič vážne nestalo. Brusno podalo v prvom polčase solídny výkon, kde sa snažilo hrať kombinačne po zemi a vypracovalo si množstvo šancí, ktoré zostali nevyužité, čo sa proti lepšiemu súperovi nemusí vyplatiť