Zostavy:
Brusno:Škubák-Klinec,Demeter(46.Sokol),Baboľ,Balík-Belko,Patraš,Sojak, Pipich(64.Giertl)-Púchy,Chrenovský(74.Miškuf)
B.Štiavnica:Pažout-Čiliak,Dulaj,Kosec(Kozárik),Barák-Halát(53.Číž),Lupták, Necpal,Šima-Hanzlík,Kminiak
KOMENTÁR K ZÁPASU
Domáci sa od úvodu zápasu snažili prevýšiť svojho súpera. Prvé náznaky šancí prišli už v 4.minúte. Hostia mali v 6.minúte zápasu možnosť zahrávať priamy kop z nebezpečnej pozície, no Kminiak vysoko prestrelil domácu bránu. V 15.minúte zápasu sa z brejkovej situácie mohli hostia presadiť, no nepodarený center Luptáka skončil v rukaviciach domáceho brankára. 17.minúta priniesla vybehnutia Pažouta, ktorým zmaril dobrú domácu šancu, k odrazenej lopte sa dostal Chrenovský, no nedokázal vybehnutého brankára hostí prelobovať. V 24.minúte si už mohli domáci hráči a diváci zakričať gól, keď center Púchyho z pravej strany našiel Sojaka a ten strelou z prvej dal úvodný gól zápasu. Druhý gól dal Chrenovský v 28.minúte, keď ušiel domácej obrane a svoje sólo z polovice ihriska s prehľadom premenil. Ďalší gól dali domáci v 34.minúte. Pipich vybojoval loptu na polovici ihriska, narazil si s Chrenovským, ideálne nacentroval pred bránu, kde osamotený Púchy posadil na zadok brankára hostí a s prehľadom zvýšil na 3:0. Ďalší gól mohol pridať Pipich, ale jeho strelu obrana hostí zblokovala na roh. V 40.minúte strieľal Púchy, ale Pažout bol pozorný.
Druhý polčas priniesol slabší futbal ako prvý. Domáci sa snažili hrať kombinačne. V 47.minúte vznikla najkrajšia akcia zápasu, kde si po prihrávkach na jeden dotyk nabehol Púchy, prihral pred bránu a Chrenovský z prvej tesne prestrelil bránu hostí. 49.minúte mal dobrú šancu Pipich, no trafil len do nôh hosťujúceho brankára. V 74.minúte striedajúci Miškuf prihral do dobrej šance Púchymu, ale ten zo 6 metrov vysoko prestrelil. Hostia mohli v 80.minúte aspoň znížiť, no gól Kminiaka neplatil pre postavenie mimo hry. Na konečný výsledok 4:0 upravil  v 85.minúte Púchy po vyrazenej lopte od hosťujúceho brankára. Brusno malo celý zápas jednoznačnú prevahu a bolo lepším mužstvom ako B.Štiavnica.