ŽK:Belko, Chomistek - Skrutek, Ďurica, Kmeť
rozhodovali:Remeň - Krajčí,Stankovianska
Zostavy:
Brusno:Škubák-Giertl(65.Čabala),Vajda,Baboľ,Borbély(86.Varga)-Chomistek,Patráš,Belko,Kubát-Púchy,Švidraň(67.Chrenovský)
Divín:Skrutek-Klimo,Záchenský J.,Tomášik P,Záchenský M.,Tomášik I. (67.Kmeť),Hadaš,Štengl,Marko,Ďurica,Šuška
KOMENTÁR K ZÁPASU

Hostia prišli hrať s vedúcim mužstvom IV.ligy takmer otvorenú partiu. Hrali tvrdo a to sa im vypomstilo už v prvej minúte keď Švidraň vysunul Chomisteka, toho fauloval v pokutovom území hosťujúci brankár a domáci kopali pokutový kop. Loptu si postavil kanonier Púchy a otvoril skóre zápasu. Hostia napriek tomuto momentu neupusti od svojej taktiky a vďaka dobrej hre a vysokému napádaniu znepríjemňovali domácim rozohrávku. Hostia sa dostali aj ku strela, ale tú bezpečne kryl domáci brankár. Štýl hry domácim vôbec nesedel a veľmi ťažko sa presadzovali cez súperovu obranu. Domáci zahrozili po rohovom kope, no Patráš netrafil v ideálnej pozícii loptu a nezvýšil vedenie domácich. Čo sa nepodarilo jemu vyšlo hosťom. V 36.minúte ušli po pravej strane a dobrý center poslal Marko do siete a zaskočil domácich. v 39.minúze fauloval hosťujúci Hadaš Belka a videl červenú kartu. V závere polčasu Chomistekovu strelu vyrazil brankár hostí.
Hostia  aj v druhom polčase napriek vylúčenému hráčovi hrali aktívne a boli odmenený dokonca gólom. V 50.minúte prešli po pravej strane lopta sa postupne dostala až na ľavú stranu k Šuškovi a ten krížnou strelo skóroval a hostia zaslúžene viedli. Po tomto momente domáci zapli na vyššie obrátky a pritlačili hosti na svoju polovicu. Hráči Divína dokázali odolávať do 63.minúty, keď prihrávku Púchyho si prebral Belko a strelou na prednú tyč skóroval a vyrovnal na 2:2. Hostia sa aj po tomto momente hrali na brejky a snažili sa z nich ohrozovať bránu domácich. v 67.minúte kopal domáci Patráš priamy kop, ale hosťujúci brankár bol na mieste. To isté platilo aj v 72.minúte, kedy strieľal Chrenovský a hosťujúci brankár mu vyrazil strelu do šibenice z priameho kopu. V 78.minúte po dlhej lopte Vajdu išiel sám na hosťujúceho brankára Chrenovský, no trafil len do nôh. Čo sa nepodarilo dvom menovaným vyšlo Kubátovi v 80.minúte, keď prízemnou krížnou strelou otočil misky váh na stranu domácich. V závere zápasu bol v pokutovom území faulovaný Chrenovský a nariadený pokutový kop premenil premenil Chomistek. Domáci predviedli nemastný – neslaný výkon, no dokázali zabojovať a otočiť nepriaznivý vývoj zápasu.