Rusnák-Radič,Karásek(57.Ondrášik),Berky,Škalák(83.Sendrei V.),Pagáč, Koristek(75.Kurčík),Sendrei M.,Šuľaj,Melicher,Marcinek
Brusno:Škubák-Giertl,Vajda,Belko,Čabala-Chomistek(82.Hudec),Borbély,Sojak, Kubát-Švidraň(85.Klinec),Chrenovský(73.Varga)
KOMENTÁR K ZÁPASU
Diváci
videli v Poltári zápas slabej úrovne. Hneď od úvodu sa hralo prevažne medzi šestnástkami a obe mužstvá vyprodukovali množstvo nepresností. Domáci sa pokúšali niečo vymyslieť aspoň z pár štandardných situácií, ale obrana hostí bola vždy na správnom mieste. Hostia pohrozili strelou Chrenovského, ktorá však bola veľmi nepresná. V 34.minúte hostia získali loptu v strede ihriska, dostal sa k nej Kubát a jeho strelu vyrazil domáci Rusnák na roh. Z neho po centri Kubáta sa presadil hlavou Vajda a poslal Brusno do vedenia. V 42.minúte ušiel po ľavej strane Kubát, natlačil sa do šestnástky prihral Švidraňovi a ten popod padajúceho Rusnáka zvýšil vedenie hostí na 0:2.
V druhom polčase tempo hry ešte viac upadlo. Hostia vyčkávali čo na nich domáci vymyslia a prípadne budú vyrážať do rýchlych protiútokov. No domáci boli bezzubí a nedokázali vymyslieť nič čím by dokázali svojho súpera prekvapiť. Domáci hráči sa dostali len do dvoch šancí. V prvej po dlhom výkope domáceho brankára boli úspešnejší Belko so Škubákom a druhú tiež zneškodnil vybehnutím hosťujúci brankár. Od 75.minúty sa zápas len dohrával a čakalo sa na hvizd hlavného rozhodcu.