Zostavy:
Š.Bane:Sekula-M.Pavlík,Holmík,V.Pavlík,Osvald,Sojka,Spišiak(46.Holík), Turkota,Drexler,Michalek(88.Ševeček),Ondrík(89.Košarník)
Brusno:Škubák-Belko,Baboľ,Sokol,Klinec-Vajda,Patráš,Sojak,Pipich(Balík)- Švidraň,Púchy
KOMENTÁR K ZÁPASU
Domáci sa ujali vedenia hneď z prvého rohu. Po tomto momente malo Brusno hru jednoznačne vo svojich rukách a bolo len otázkou času kedy sa presadí aj gólovo. Hráči Š.Baní sa len bránili a ich snahou  bolo hrať na brejky. Jednu z mála šancí mali po priamom kope, ale hosťujúci brankár vyrazil. Hráči Brusna stále búšili do domácej obrany a dokázali sa dostať aj do šancí. Jednu z nich premenil v 26.minúte Púchy a bolo 1:1. Ten istý hráč mohol pridať aj druhý gól, no svoju dobrú šancu nepremenil, keď prehadzoval brankára no prehodil aj bránu. Brusno malo ešte jednu dobrú šancu na skórovanie v prvom polčase no nepremenilo ju.
Druhý polčas sa začal lepšie pre hráčov hostí, keď po malej domov nastrelil domáci brankár Švidraňa a Brusno viedlo 2:1. Aj po tomto momente mali hráči hostí hru jasne v rukách a nepúšťali domácich do tlaku. No v 65.minúte jeden z hráčov Brusna stratil loptu pri rozohrávke a domáci útočník išiel sám na hosťujúcu bránu a krížnou strelou prekonal Škubáka. Tento moment hostí trošku zaskočil, ale aj tak sa snažili streliť gól, ktorý by ich poslal do vedenia. Snažili sa prekonať domáci obranný val, ale vyloženú šancu si nevypracovali. 83.minúta priniesla nepríjemnú situácia. Po bežeckom súboji Sokol - Michálek sa domáci hráč zrútil k zemi a Š.Bane mali možnosť kopať priamy kop. Domáci hráč sa do lopty riadne oprel a prestrelil hosťujúceho brankára na jeho stranu. Brusno sa ešte snažilo vyrovnať, ale v určitých momentoch proti "14" domácim to nešlo. V 88.minúte mali hostia kopať jednoznačnú penaltu, no píšťalka rozhodcu zostala nemá. V nadstavenom čase ešte mohli hostia vyrovnať, no priamy kop Sokola skončil na brvne domácej brány a od neho sa lopta odrazila mimo streleckého uhla. Brusno odohralo dobrý zápas a podľa priebehu si prehrať určite nezaslúžilo. Zápasu by svedčala remíza alebo víťazstvo hostí.