Zostavy:
Brusno:Gardošík-Klinec,Baboľ,Sokol,Ľ.Lehocký(60.Balík)-Chrenovský,Patráš, Sojak,Belko(86.Vajda)-Púchy(69.Pipich),Švidraň
V.Blh:Bobek-Kľuka,Drugda,Vrábel,Gibaľa-Libič(86.Kántorák)Šťavina,Domík, Poša(78.Simon)-Bystriansky,Masár
KOMENTÁR K ZÁPASU
Domáci začali hneď dobrou šancou, no tú Chrenovský nepremenil, keď mieril len do hosťujúceho brankára. V 5.minúte vystrelil Belko, jeho strelu brankár vyrazil na roh a následnú spätnú vracanú loptu opäť Belko hlavičkoval mimo. V 8.minúte sa nepresadil ani Švidraň po centri Belka. 9.minúta domácich zaskočila. Z 25 metrov sa do lopty oprel Masár a na prekvapenie domácich lopta skončila v sieti. Po tomto okamihu malo Brusno hru vo svojich rukách, no len po šestnástku hostí, prípadne si vypracovalo rohové kopy, z ktorých však neboli domáci hráči nebezpečný. V 29.minúte po autovom vhadzovaní Klinca zahrali hostia v pokutovom území rukou a domáci mali výhodu penalty. K lopte sa postavil tradičný exekútor Sokol, no jeho zle kopnutú strelu brankár vyrazil. V 30.minúte vystrelil nebezpečne z diaľky Drugda len do domáceho brankára. Dobre rozvíjajúcu sa šancu domácich zmaril zlý center Belka. Hostia sa dostávali do šance v 43.minúte, ale Klinec zachránil v poslednej chvíli. Domáci mali v priebehu polčasu problém zo zahrávaním rohových kopov.
Domáci boli v druhom polčase odhodlaný otočiť výsledok a v 47.minúte center Chrenovského obrana hostí odvrátila. 50.minúta strela Patráša tesne ponad bránu. V 54.minúte zahrával priamy kop Chrenovský, na zadnej žrdi našiel Baboľa, ten vracal loptu pred bránu kde stál Patráš a bolo vyrovnané. V 66.minúte vystrelil z ľavej strany Púchy mimo brány hostí. Domáci diváci sa tešili v 71.minúte no gól Švidraňa pre ofsajd neplatil. V 81.minúte sa už domáci diváci dočkali. Pipich dobre nacentroval na zadnú žrď kde stál Belko a hlavou do proti pohybu vsietil druhý gól. 83.minúta zápasu a Švidraň vidí ČK. 85.minúta Pipich dobre prešiel po ľavej strane, spätnou prihrávkou našiel Chrenovského a ten stanovil na 3:1. V 88.minúte ešte slabo vystrelil Chrenovský. Domáci sa víťazstvo museli veľmi nadrieť, ale odmenou sú im 3 body.