22. kolo 23.5.2010 17:00 Revúca - Brusno 1:1 (0:0)
Zostavy:
Revúca:Smrek-Švihla L.,Švihla T.,Šestina(90.Gallo),Neušel,Lunter (80.Varhoľak),Máté J.,Majerčík,Máté K.,Gomori,Urc
Brusno:Škubák-Klinec,Sokol,Lehotský Ľ.,Tuhársky-Giertl(72.Luptovčiak), Belko,Sojak,Koreň(60.Chrenovský)-Švidraň,Patráš
KOMENTÁR K ZÁPASU:
Zápas sa začal lepšie pre hostí. Hráči Brusna mali od úvodu loptu viac na svojich kopačkách a nedovolili domácim žiadny tlak. Brusno sa snažilo kombinačnou hrou súpera prečísliť, ale domáci hráči pozorne bránili. Prvou šancou zápasu bol priamy kop Sokola, ktorý však nikto netečoval a domáci brankár loptu chytil. Hráči domácej Revúcej hrali väčšinou na brejky a po jednom z nich v 23.minúte aj zakončili. Hosťujúci brankár Škubák stál na mieste a loptu vyrazil. Dokázal si poradiť aj s hlavičkou z následného rohového kopu. Asi najväčšiu šancu prvého polčasu mal Patráš, keď dostal dobrú prihrávku od Švidraňa, ale netrafil bránu.
V druhom polčase začali lepšie domáci hráči. Pritlačili Brusno na ich polovičku, ale želaný efekt v podobe gólu to neprinieslo. Paradoxne do vedenia išli hostia, keď Švidraň využili chybu domácej obrany a dokázal prestreliť tieniaceho hráča aj brankára. A tak bolo v 52.minúte 0:1. Po tomto góle Revúca ešte viac pridala na obrátkach a vytvorila sa tlak, v ktorom boli aj náznaky šancí a skrumáží. V 71.minúte vypočul volanie publika hlavný rozhodca po signalizácii AR1 a odpískal pokutový kop v prospech domácich. K lopte sa postavil Majerčík a aj keď s námahou ale predsa premenil a vyrovnal na 1:1. Do konca zápasu sa už nič vážne neudialo a tak sa zápas skončil nerozhodným výsledkom.