góly:Sojak,Belko,Púchy,Sokol,vlastný Segeč
Zostavy:
Málinec:Trčan-Gúgľava,Čepko(75.Poctavek),Horanský,Straško-Halaj,Segeč, Turic,Dibala(56.Kurák)-Melich,Hajdóci
Brusno:Škubák-Klinec,Baboľ,Sokol,Balík(80.Ľ.Lehocký)-Belko(46.Vajda), Patráš,Sojak,Pipich-Púchy,Chrenovský(88.Demeter)
KOMENTÁR K ZÁPASU
Hráči Brusna hrali počas celého prvého polčasu aktívny behavý futbal, ktorým znemožňovali domácim rozvinúť tlak na ich bránu. Veľmi dobre pracoval stred ihriska a dobre hrala aj obrana. Domáci si po jednej nepresnej prihrávke vypracovali celkom dobrú šancu, no strieľaný center popred bránu domáci hráči nedopravili do siete. V 16.minúte sa po kombinačnej akcii a odrazenej lopte odhodlal Sojak k strele spoza šestnástky, domáci brankár loptu podcenil a bolo 0:1. Netrvalo dlho a po dlhom odkope od brány hostí sa dostal k lopte Púchy, povodil domácu obranu a jeho prihrávku Belko dopravil do siete. Hráči Brusna mali hru aj naďalej vo svojich rukách a boli nebezpečný pre bránu domácich. Do šancí sa dostávali Chrenovský, Pipich, no vo finálnej fáze zlyhali. V 35.minúte odcentroval dobre hrajúci Sojak z ľavej strany a Púchy peknou hlavičkou zvýšil na 0:3.
V úvode druhého polčasu si Málinec vypracoval dva nájazdy z ľavej strany, ale pri prvom nezakončili jeho hráči presne a pri druhom bol na mieste brankár hostí. Málinec postupne preberal iniciatívu, keďže hráči Brusna nedokázali viac podržať loptu. Hostia sa dostávali čoraz viac pod tlak, ale obrana hostí stála na pevných nohách. Domáci svoje šance väčšinou zakončili nepresne alebo obrancovia loptu vybojovali ešte pred strelou. Keď sa domáci nadychovali k záverečnému náporu mali hostia výhodu priameho kopu. K lopte sa postavil Sokol a jeho strela do žrde sa odrazila do domáceho brankára a od neho do siete. Po tomto góle domáci ešte viac pritvrdili vo svojej agresivite ktorá bola od úvodu prehnaná. Doplatil na to Sokol, ktorý si neudržal nervy a po jednom zo súbojov videl červenú kartu. Hostia sa dokázali presadiť aj v oslabení, keď prízemný center Vajdu si v 85.minúte zrazil so vlastnej siete Segeč. Brusno odohralo veľmi dobrý prvý polčas a celkový pocit zo zápasu nemôže byť zlý, aj keď druhý polčas mal rezervy.