ŽK:Rebek, Marko, Baran - Belluš, Čabala, Vajda
Brusno:
Gardošík-Belluš,De
meter,Baboľ,Čabala-Varga(69.Giertl),Vajda (82.Marko),Patráš,Sojak,Kubát-Chrenovský(89.Haviar)
KOMENTÁR K ZÁPASU

Už 1.minúta priniesla zaujímavý okamih, keď sa domáci hráč rútil sám na bránu, ale zastavila ho zástavka asistenta rozhodcu. Hostia mohli skórovať o minútu na to, ale strela Patráša bola zblokovaná. V 5.minúte prešiel obranou Baran, k lopte sa dostal Stacho, ale jeho strela mierila do stredu brány. V 7.minúte stratil Chrenovský loptu na polovici ihriska, domáci podnikli rýchly brejk a strela skončila tesne vedľa. V 10.minúte sa k odrazenej lopte dostal Vajda, ale mieril nad bránu domácich. Hostia udreli v 19.minúte. Po kombinačnej akcii sa k lopte pred šestnástkou dostal Kubát a jeho strela k ľavej tyčke skončila v sieti. O minútu na to mohol po centri Kubáta skórovať Chrenovský, no jeho hlavička išla mimo. Podobne skončila akcia po osi Belluš Sojak. Domáci mohli vyrovnať v 26.minúte. Po dlhej nakopnutej lopte sa k nej dostal Stacho a z prvej mieril tesne vedľa. Po dlhom autovom vhadzovaní Belluša si domáci dali skoro vlastný gól. Z následného rohu mohli Brusňania opäť skórovať, no domácich zachránil dobrým zákrokom Lukáč. 39.minúta priniesla najväčšiu šancu domácich, ale Gardošík zlikvidoval samostatný únik a následné dorážky obrana hostí zblokovala. Nedáš dostaneš. 42.minúta akcia po osi Vajda – Chrenovský – Vajda skončila druhým gólom hostí.
V druhom polčase mohol domácich zaklincovať Chrenovský ale sám na päťke nekrytý po centri Belluša netrafil bránu. Po rohu Sojaka prešla lopta cez celé malé vápno a nik ju nedokázal dopraviť do siete Podlavíc. V 55.minúte Brusno predviedlo peknú kombinačnú akciu, no center Kubáta nikoho nenašiel. Domáci sa mohli dostať do zápasu v 56.minúte, ale po priamom kope z ľavej strany trafili len tyč brány hostí. V 58.minúte sa ocitol v šanci po peknej zasekávačke Chrenovský, ale jeho strelu domáci brankár vyrazil. Lepšie postavený Vajda by dával do prázdnej brány. 59.minúta a domáci mali ďalšiu šancu na skórovanie, keď Gardošíkovi vypadla centrovaná lopta, no na čiare ho zastúpil Demeter. Hostia mohli zvýšiť na 3:0 v 61.minúte, ale strela Vargu skončila tesne mimo. Do dobrej pozície mu išiel aj Chrenovský, no loptu nedostal. V 64.minúte sa snažil využiť chybu domácej obrany Chrenovský, no jeho šancu zmaril dobre chytajúci Lukáč. V 83.minúte po dlhom výkope Gardošíka zamestnal domácu obranu Chrenovský. V 87.minúte ešte domáci brankár vyrazil priamy kop Kubáta. Hostia potvrdili, že sa im proti Podlaviciam darí a opäť vyhrali, aj keď tento krát im slabšia hra domácich a užší káder nerobili väčšie problémy.