Brusno:
Škubák-Belluš,Baboľ,Vajda,Čabala-Giertl(64.Hudec),Patráš,Sojak (80.Pančík T.),Kubát-Chrenovský, Varga(74.Haviar)
Fiľakovo:Podhora-Baláž,Nagy,Adám,Ľalik-Bari(80.Urbančok),Varga,Zagyi, Riecky-Toth J.,Toth L.(70.Molnár)
KOMENTÁR K ZÁPASU

Domáce Brusno sa snažili hneď od úvodu vyvinúť tlak na hostí. V 10.minúte najskôr na faul Chrenovského rozhodca neodpískal pokutový kop, no následná snaha Chrenovského získať výhodu pre domácich už bola odmenená hvizdom rozhodcu a pokutovým kopom. K lopte sa postavil Patráš, ale jeho strela skončila nad bránou hostí. Tento moment trošku ovplyvnil hru domácich. Do vedenia mohol domácich poslať Kubát, ale jeho center hosťujúci brankár s námahou vytlačil nad bránu. V 23.minúte sa dostal za chrbát hostí Chrenovský, ale ideálne skákajúcu loptu poslal ľavačkou len na brankára hostí, ktorý loptu vyrazil na roh. V 33.minúte ušiel po dlhom vhadzovaní Belluša Varga, zvolil prihrávku na druhú stranu kde nabiehal Kubát, no jeho prihrávka bola dlhšia ako mala byť. V prípade presnosti, by Kubát skóroval do prázdnej brány. V 37.minúte domáci zahrávali štandardnú situáciu. K lopte sa postavil z pravej strany Kubát a jeho center dokázal Chrenovský dopraviť do siete. Ďalšiu šancu na skórovanie mal Varga, ale váhal so zakončením.
V druhom polčase sa domáci snažili streliť druhý upokojúci gól. Najskôr vystrelil Chrenovský vysoko nad bránu a neskôr mieril hlavičkou tesne vedľa pravej žrde. V 60.minúte mal obrovskú šancu na skórovanie Varga po prihrávke od Chrenovského, no jeho strela z 3 metrov skončila na pravej žrdi poloprázdnej brány hostí. Upokojenie na domáce kopačky priniesla až 63.minúta. Chrenovský prihral Vargovi a ten z ťažšej pozície ako mal pred malou chvíľou podstrelil brankára hostí a bolo 2:0. V 74.minúte pekne nacentroval Kubát a Chrenovského hlavička tesne minula žrď brány hostí. Ďalší sa mohol zapísať do streleckej listiny Hudec, no jeho slabú strelu z 6 metrov brankár Podhora vyrazil. Na rozdiel troch gólov tak mohol zvýšiť Chrenovský, ale znova netrafil bránu. V 86.minúte po faule pri postrannej čiare mali hráči Fiľakova výhodu priame kopu a tú dokázali premeniť aj vďaka zaváhaniu domáceho brankára a Patráša, ktorý si strelil vlastný gól.  Hosťom sa podarilo prakticky skórovať z jedinej príležitosti. Domáci zahodili početné množstvo šancí plus penaltu a to sa im už v nasledujúcom zápase proti nováčikovi z Badína nemusí vyplatiť. Preto by mali z dobrých príležitostí, ktoré si vytvoria skórovať.