Brusno:
Škubák-Belluš(60.Bošela),Vajda,Baboľ,Čabala-Giertl,Patráš,Sojak (80.Čief),Kubát-Chrenovský,Chomistek(63.Hudec)
Badín:Kubajda-Tužinský,Pánik,Kollár,Prikryl-Tužinský,Konder,Lešták (46.Topercer),Willvéber-Sanitra,Výlupok
KOMENTÁR K ZÁPASU

Domáci mali úvod ako hrom! V 4.minúte sa po dlhom autovom vhadzovaní a skrumáži dostal k lopte nový hráč v domácom drese Chomistek a jeho strela z vnútra pokutového územia skončila v sieti. Domáci boli pri chuti a ďalší gól mohol o 2.minúty pridať Kubát, ale po prihrávke z pravej strany, nikým neatakovaný na päťke netrafil poloprázdnu bránu. Z následnej päťky využil chybnú rozohrávku Chrenovský a po úniku z ľavej strany zakončil na 2:0. Domáci ešte do 10.minúty mohli skórovať, ale Giertl po centri Chrenovského mieril hlavou nad bránu hostí. Po tomto úvodnom tlaku sa k slovu dostali aj hostia. V 16.minúte nebezpečne vystrelil Willvéber, Škubák jeho strelu ledva vyrazil na brvno a dorážka Výlupka bola z ofsajdovej pozície. Ďalšou šancou na skórovanie hostí bol priamy kop Výlupka, no domáci brankár jeho strelu vyrazil. Domáci mohli udrieť v 27.minúte po centri Sojaka na Chrenovského, no jeho hlavička vo výhodnej pozícii skončila vedľa hosťujúcej brány. Hostia mali ďalšiu šancu v 30.minúte, ale strelu Kútika z uhla domáci brankár vyrazil a domáca obrana loptu odkopla do bezpečia. V 43.minúte mal šancu znova Chrenovský, no jeho hlavička opäť skončila mimo brány hostí.
Tak ako domáci začali prvé dejstvo to sa zopakovalo aj v druhom. V 47.minúte ušiel po ľavej strane Kubát a jeho center poslal do siete Chrenovský. V 51.minúte opäť unikol Kubát, poslal center pred bránu a Giertl vysoko prestrelil. Domáci pokračovali v dobrom výkone vďaka ktorému sa dostávali aj do šancí. Svoj druhý gól v zápase sa podarilo streliť Chomistkovi keď si jeho strelu Kubajda vyrazil len do výšky a odrazená lopta od zeme skončila v sieti. V 63.minúte mohol svoj výkon vyšperkovať hetrikom, ale svoj samostatný nájazd nepremenil, lebo si hodil dlhú loptu a Kubajda mu ju dokázal  zobrať z pred nôh. Hetrik sa však podarilo streliť Chrenovskému, keď mu nezištne dokázal prihrať Hudec a potom už nebol problém loptu dopraviť do opustenej brány. V 76.minúte sa k lopte v šestnástke dostal Hudec a s prehľadom poslal loptu do siete. Skóre zápasu uzavrel v 82.minúte najlepší domáci hráč Chrenovský, keď centrovanú loptu dokázal hlavou dopraviť do siete. Chrenovský mohol pridať aj piaty gól, ale jeho hlavička z 3 metrov skončila na tyčke brány Badína. Brusno podalo veľmi dobrý výkon a využilo šance ktoré si vypracovalo. Hráčom Badína slúži ku cti, že ani za veľmi nepriaznivého stavu sa neuchýlili k zákernej hre a stále chceli hrať futbal.