Divín:
Brusno:
Škubák-Belluš,Vajda,Baboľ,Čabala-Bošela(Varga),Patráš,Sojak(Hudec), Kubát-Chomistek,Chrenovský(46.Švidraň)
KOMENTÁR K ZÁPASU

Hostia mali od úvodu zápasu hru pod kontrolou a umným držaním lopty nepusti domácich do úvodného tlaku. Naopak boli to práve hostia, ktorí mali šance na skórovanie. Domáci brankár najskôr nohou zneškodnil šancu v ktorej sa ocitol Chomístek a následne aj strelu Chrenovského. Domáci sa do tlaku naďalej nedostávali a tým pádom si nevytvorili ani šance. Hostia udreli v 18.minúte, keď po rohovom kope Kubáta dobre naskočil na prvej žrdi Chrenovský a jeho hlavička skončila v sieti. Po tomto momente sa aj domáci snažili viac hrať dopredu a jednu z dlhých nakopnutých lôpt Baboľ odhlavičkoval na roh, z ktorého domáci nič nevyťažili. Hostia sa snažili zvýšiť svoj náskok ešte do polčasu ale neúspešne. Naopak domáci mali šancu vyrovnať, no po spolupráci obrany a hosťujúceho brankára ju nepremenili.
V druhom polčase sa obraz hra mierne zmenil a domáci viacej útočili zo snahou vyrovnať. Tým sa hosťom otvárala cesta na brejky z ktorých mali možnosť skórovať. Do šancí sa dostal Chomístek, ale svoj samostatný nájazd zo strany nepremenil. Naopak lepšie sa darilo navrátilcovi Švidraňovi, ktorý podobnú akciu dokázal zakončiť z uhla do domácej siete. Domáci sa napriek tomuto momentu nevzdávali a po strate lopty hráčov Brusna rýchlou akciu znížili na 1:2, keď skóroval osamotený hráč na päťke. Tento moment povzbudil domácich, ale aj rozhodcu k väčšej aktivite a domáci mali výhody štandardných situácií z dobrých pozícií. No nedokázali z nich vyťažiť vážnejšiu gólovú príležitosť. Hostia mali ešte šance v ktorých sa ocitli Švidraň, Varga, no zostali nepremenené. V závere zápasu kopali domáci hráči priamy kop z veľmi dobrej pozície, Škubák strelu vyrazil, čím založil aj protiútok hostí a akcia piatich proti jednému sa skončila gólom Patráša. Hostia odohrali zápas v ktorom sa potvrdilo, že majú skúsené mužstvo a ani za zníženého stavu nepodľahlo panike, a dokázalo súpera držať na dištanc.