Zostavy
V.Blh:
Brusno:Gardošík-Demeter,Bábol,Sokol,Klinec-Giertl,Čiliak,Belko,Tuhársky-Miškuf,Patráš
KOMENTÁR K ZÁPASU
Zápas sa začal so skoro 20.minútovým oneskorením, kedže domáci nedokázali dostatočne pripraviť hraciu plochu.
V 13.minúte po centry Tuhárskeho sa objavil v šanci Belko, ale brankár domácich kryl. V 18.minúte sa odhodlal k strele Čiliak nemieril však presne. O dve minúty na to sa strelou prezentoval aj Klinec no tiež nenamieril presne. V 21.minúte mali domáci autové vhadzovanie, domáci hráč prešiel okolo Tuhárskeho a spätnou prihrávkou ponúkol loptu ako na podnose a bolo 1:0. Domáci sa ujali vedenia po druhej šanci, keď pred tým sa dobrým zákrokom prezentoval Gardošík. V 28.minúte sa k strele odhodlal Miškuf a mieril tesne vedľa.
V druhom polčase mali viacej z hry hostia no trvalo veľmi dlho kým sa presadili. Domáci v 70.minúte úplne kondične odpadli a boli súci na strelenie viac ako jedného gólu, ktorý vsietil Giertl. Domáci však aj keď nevládali bojovali a nepustili Brusno do ďalších vyložených šancí. Aj za miernej pomoci rozhodcou sa zápas skončil výsledkom 1:1, čo je pre Brusno určite sklamanie, keďže V.Blh je na poslednej priečke tabuľky.