10.kolo Brusno - Málinec

10.10.2010 14:30
10.kolo Brusno - Málinec 0:0
gól:
ŽK:Klinec,Chrenovský,Demeter - Poliak,Ďuriško,Trčan
rozhodovali:Tapfer - Košarník,Martin
Zostavy:
Brusno:Gardošík-Demeter,Bábol,Sokol,Klinec(62.Ďurajka)-Giertl,Čiliak (46.Miškuf),Belko,Tuhársky-Patráš, Švidraň(69.Chrenovský)
Málinec:Trčan-Segeč,Horanský,Ďuriško,Kurák-Čepko,Poliak(56.Fungáč),Melich (89.Števove),Dibala(57.Halaj)-Turic,Hajdóci
KOMENTÁR K ZÁPASU
Zápas sa začal lepšie pre domáce mužstvo, ktoré hralo po celý zápas aktívne. V 7.minúte ušiel obrane hostí Švidraň no jeho samostatný nájazd zneškodnil Trčan. V 16.minúte bol blízko ku gólu Patráš po prihrávke Švidraňa no hosťujúci brankár kryl. 19.minúta priniesla strelu Švidraňa nad bránu hostí. V 23.minúte mali domáci šancu na brajk, ale nepresná prihrávka Belka túto šancu zmarila. V 26.minúte stielal Belko no jeho strelu obrana hostí zblokovala. V 33.minúte bol pred bránou hostí závar po štandardnej situácii, rohovom kope a následnej strele Klinca no ani Sokol nedokázal streliť gól, keď mieril nad.
V druhom polčase sa v 53.minúte ocitol na päťke súpera Švidraň, no výborne chytajúci hosťujúci brankár Trčan zachránil svoje mužstvo. Pri zákroku hosťujúceho brankára sa domáci diváci dožadovali pokutového kopu, no píšťalka hlavného rozhodcu ostala nemá. V 60.minúte prihrával Miškuf Švidraňovi do veľmi dobrej pozície no ten na loptu nedočiahol. O minútu na to mal šancu aj Málinec, keď jeho hráči sa dostali do brejku. Dobrým zákrokom sa zaskvel domáci brankár Gardošík. V 65.minúte stál na konci domácej akcie opäť dobre chytajúci Trčan, keď zneškodnil krížnu strelu Švidraňa. V 72.minúte mali domáci výhodu rohového kopu, ktorý zakončil Belko nad hosťujúcu bránu. Veľkú šancu mali domáci aj v 78.minúte keď naskôr strieľal Patráš a vyrazenú loptu dokopával Chrenovský, no hosťujúci brankár bol nepriestrelný. Zaskvel sa aj v 83.minúte keď vyrazil výbornú hlavičku Bábola. V 90.minúte vystrelil Bábol no hosťujúci brankár opäť skvele zasiahol. Domáci odohrali dobrý zápas no nedokázali prekonať hosťujúceho brankára a tak doma stratili ďalšie dva body.