12.kolo Brusno - Žiar n/Hronom 2:1 (1:0)
ŽK:Chrenovský, Sokol - Kmeť, Kubík, Šimon, Urgela Rad.
Zostavy:
Brusno:Gardošík-Čiliak,Bábol,Sokol,Klinec-Belko(76.Giertl),Patráš,Ďurajka, Chrenovský-Miškuf(86.Turanský),Švidraň
Žiar n/Hronom:Rapčan J.-Urgela S.,Kmeť,Urgela Ras.,Dobrota-Kubík(72.Wolf), Urgela Rad.,Šimon,Abrahám-Rapčan M.,Čamaj
KOMENTÁR K ZÁPASU
Prvý útok predviedli už v 2.minúte hostia, no zakončenie hlavou bolo neprestné. Domáci pohrozili v 6.minúte, keď k odrazenej lopte sa dostal Belko, no mieril nad bránu hostí. Prvú vážnu šancu zápasu mal v 14.minúte po centry Čiliaka Chrenovský, no nikým nekrytý na päťke netrafil loptu. Ďalšiu veľkú šancu mal Miškuf v 21.minúte keď mu prihrával Belko, no jeho zakončenie skončilo na pravej žrdi brány Žiaru. 28.minúta priniesla hlavičku hosťujúceho Abraháma, brankár domácich stál na mieste. V 30.miúte mali hostia šancu po dlhej nakopnutej lopte na útočníka, domáci brankár Gardošík včas zasiahol. 32.minúte a strela Rastislava Urgelu, ktorá letela ponad. Tak isto neprestne strielal aj Chrenovský v 40.minúte. Na konci prvého polčasu po dlhom výkope Gardošíka sa k lopte dostal Miškuf po zaváhaní hosťujúcej obrany a otvoril skóre. A tak sa do šatní išlo za stavu 1:0.
V druhom polčase mal v 52.minúte obrovskú šancu Miškuf, no jeho samostatný nájazd zakončil vedľa. V ďalšej šanci sa Miškuf ocitol v 56.minúte po centri Chrenovského však zakončoval v ťažkej pozícii mino. V 60.minúte sa hostia tešili z vyrovnania keď najskôr s pomocou domáceho brankára nastrelil žrď a odrazenú loptu poslal do brány Rapčan M. O 2.minúty už mohol Žiar viesť, keď pekná strela skončili len na brvne domácej brány. V 75.minúte po faule na Miškufa kopali domáci pokutový kop. K lopte sa postavil Sokol a bezpečne poslal domácich opäť do vedenia. 79.minúta priniesla strelu Giertla, avšak mieril mino bránu. V 80.minúte išiel Miškuf opäť sám na bránu hostí, Rastislav urgela sa však stihol včas vrátiť a s pomocou hosťujúceho brankára mu šancu zneškodnili. O 2.minúty sa však Rastislav Urgela musel porúčať predčastne po sprchy po nešetrnom zákroku na Giertla. V 90.minúte išiel sám na bránu Švidraň, no ani on nedokázal samostatný nájazd zakončiť gólom. Hosťujúci brankár mu jeho šancu zneškodnil. Domáci predviedli dobrý bojovný výkon a po troch zápasoch sa opäť mohli tešiť z víťazstva.