Smerek-Majerčík,Švihla(46.Čellár),Konček,Šestina,Schelling,
Gömöri, Švec,Lunter(75.Bystrán),Maté,Urc(35.Vranec)
Brusno:Škubák-Giertl,Vajda,Patráš,Čabala-Chomistek,Belko,Sojak,Borbély (64.Varga)-Chrenovský(71.Švidraň),Púchy(86.Bošeľa)

KOMENTÁR K ZÁPASU
Domáci začali zápas držaním lopty, no paradoxne do vedenia mohlo ísť Brusno, keď využilo chybu v rozohrávke. Sojak namiesto prihrávky volil strelu – nestrelu a zo šance nebolo nič. Domáci pokračovali v držaní lopty a hostia umným vykrývaním priestorov im nedávali šancu na nejaký nebezpečný útok. Ak sa aj domáci dostali pred šestnástku snažili sa zo svojich akcií vyťažiť štandardné situácie. K jednej sa dostali v 12.minúte a obrana hostí si s ňou poradila. V 16.minúte získal loptu Chomistek predral sa po ľavej strane a popod padajúceho brankára otvoril skóre zápasu. Po tomto momente sa hostia viac dostávali do hry, keďže domáci začínali viac úročiť. Dobrú šancu na zvýšenie náskoku mal Sojak, keď po prihrávke od Chomisteka postupoval sám na domáceho brankára, ten jeho šancu zmenšením uhla na zakončenie zneškodnil a po následnej spätnej prihrávke Sojaka na Chrenovského sa opäť prezentoval dobrým zákrokom a zachránil domácich. V 29.minúte prišlo ku  kurióznej situácii keď sa zranil hlavný rozhodca a musel ho nahradiť prvý asistent Košarnik. Zápas tak dorozhodovala len rozhodcovská dvojica. Hostia mohli zvýšiť Chrenovským ktorý mal dobrú šancu, no v poslednej chvíli zakopol a jeho strelu brankár vyrazil na roh. Na druhej strane mohlo platiť nedáš – dostaneš, keď sa v šanci ocitol domáci Lunter, hosťujúci brankár jeho hlavičku z 5 metrov vyrazil. Domácim sa do polčasu predsa podarilo vyrovnať, keď v nadstavenom čase prvého polčasu Belko fauloval v pokutovom území domáceho hráča a tí mali výhodu pokutového kopu. K lopte sa postavil Gömöri, jeho pokus Škubák vystihol, vyrazil a dobiehajúci Šestina vyrovnal na 1:1.
Hostia vstúpili do druhého polčasu s cieľom pridať druhý gól a strhnúť tak vedenie opäť na svoju stranu. Prvú šancu mali domáci, keď sa na hosťujúceho brankára rútil Šestina, no dobrý návrat ukázal Giertl a nedovolil mu vystreliť. Potom prišli chvíle hosťujúceho Púchyho. Najskôr po úniku po pravej strane vsietil gól popod vybiehajúceho domáceho brankára. Potom po výbornej prihrávke od Chrenovského skóroval do odkrytej domácej brány a čistý hetrik zakončil po prízemnej prihrávke od Chomisteka na prvú žrď. Po týchto rýchlych troch góloch, ktoré padli od 58. do 69.minúty, už domáci nemali fyzické ani psychické sily na nejaký obrat v zápase. Naopak hostia dokončili svoje dielo skazy. V 72.minúte sa dostal do šance čerstvý Švidraň, domáci brankár jeho krížnu strelu vyrazil nohou pred seba a Sojak dorazil do prázdnej brány. Po tomto momente tempo hry upadlo a prakticky sa už len dohrávalo. Hostia mali ešte dve veľké príležitosti, ale Púchy svoj štvrtý gól nepridal, keď domáci brankár Smerek na dvakrát zlikvidoval jeho strelu z 2 metrov. Poslednú šancu na skórovanie mal Varga a jeho ľahkovážnosť ho obrala o možnosť skórovať. Po prihrávke od Púchyho volil namiesto zakončenia z prevej do odkrytej brány kľučku na dobiehajúceho obrancu a následne zakončil mimo bránu. Hostia podali vcelku dobrý výkon hlavne v druhom polčase, kedy prevýšili domácich hlavne po fyzickej stránke. Od väčšej prehry zachránil domácich brankár Smerek.