Badín:
Brusno:
Škubák-Giertl,Patráš,Vajda,Borbély-Chomistek,Belko(Varga),Sojak (Baboľ),Kubát-Púchy(Hudec),Švidraň
KOMENTÁR K ZÁPASU

Zápas začali lepšie domáci a v úvodnej desať minútovke mali aj šance na skórovanie. Prvú šancu domácich na otvorenie skóre mal Sanitra, hosťujúci Škubák bol na mieste a šancu mu zneškodnil. Domáci pokračovali v miernom tlaku a Willvéber mohol otvoriť skóre, no špekuloval toľko, až prišiel o loptu. Na druhej strane sa potvrdilo staré známe nedáš dostaneš. Na dlhú loptu si nabehol z pravej strany Chomistek obišiel vybehnutého Kubajdu a strelou do prázdnej brány otvoril skóre zápasu. Hostia po tomto momente hru vyrovnali a hralo sa viacej medzi šestnástkami. Brusno si v tejto fáze vypracovalo jednu šancu, keď na ľavej strane zabojoval Švidraň, prihral pred bránu kde stál osamotený Kubát a ten netrafil loptu ideálne a nezvýšil náskok hostí. Domáci mohli vyrovnať Leštákom strelou spoza šestnástky, ale hosťujúci Škubák sa zaskvel výborným zákrokom. Brusno znova udrelo po dlhej prihrávke Belka na Švidraňa a ten prehodil vybehnutého domáceho brankára. Po zvyšok polčasu sa už na oboch stranách nič neudialo.
V druhom polčase začali znova lepšie domáci a aj vďaka kúskovaniu hry rozhodcom mali viacej z hry. Hostia hrali zo zabezpečenej obrany a čakali na chybu súpera. Hra sa odohrávali prevažne medzi šestnástkami. Ak aj mali domáci nejaký náznak šance hosťujúca obrana si s ňou dokázala bez väčších problémov poradiť. Hostia mohli skórovať po zabojovaní Púchyho a jeho prihrávke pred bránu, kde stál Chomistek, ale ten preváhal správny moment na zakončenie a jeho strelu domáca obrana zblokovala na roh. Domáci mohli skórovať po dlhej lopte Kollára na Willvébera, ale tomu šancu aj s prispením šťastia zneškodnil hosťujúci brankár. Domáci na konci zápasu znížili na 1:3.