25.kolo Brusno - Poltár

13.06.2010 17:00
25.kolo 13.6.2010 17:00 Brusno - Poltár 6:1 (4:1)
góly:Sokol 2, Chrenovský 2, Koreň, Tuhársky
ŽK:Lehotský Ľ. - Melicher, Segeč, Ondrášik
rozhodovali:Poliak - Oružínský,Košarník
Zostavy:
Brusno:Gardošík-Lehotský A.,Lehotský Ľ.,Sokol,Tuhársky-Giertl(37.Škubák 79.Petrík),Patráš,Sojak,Koreň-Chrenovský,Švidraň
Poltár:Kulich-Ondrášik,Segeč,Nosáľ,Pagáč-Šustek,Šuľaj,Melicher,Slavkovský-Karásek,Valentýni
KOMENTÁR K ZÁPASU
Pre domácich sa zápas nezačal najlepšie. Už v 5.minúte vyrobil hrúbku domáci brankár Gardošík keď podbehol center a hosťujúci Nosáľ hlavou otvoril skóre. Našťastie to domácich neznervóznilo a dokázali rýchlo vyrovnať. V 12.minúte Koreňov priamy kop skončil za prekvapeným brankárom hostí. Ako sa neskôr ukázalo hosťujúci brankár bol nakoniec postavou zápasu, avšak na jeho smolu negatívnou. V 17.minúte kopal Koreň opäť priamy kop hosťujúcu brankár Kulich loptu neudržal a Chrenovský ju dorazil a domáci viedli. To však ani z ďaleka nebolo z domácej strany všetko. S chuťou hrajúci Tuhársky v 28.minúte posielal center pred bránu a na prekvapenie hostí ten skončil v ich bráne. V 35.minúte prišiel pre domácich nepríjemný okamih. Zranil sa Giertl a keďže na lavičke náhradníkov sedeli len dvaja brankári prezlečený ako hráči, jeden z nich musel do poľa. V 45.minúte sa na hranici šestnástky dobre uvoľnil Chrenovský a jeho strela skončila v sieti hosťujúceho mužstva.

Druhý polčas mali opäť domáci navrch a bolo len otázkou času kedy padne ďalší gól. A domáci sa dočkali v 65.minúte, keď po faule na Chrenovského trafil z priameho kopu presne k žrdi Sokol. Aj pri tomto góle sa ukázal nie moc dobrý deň hosťujúceho brankára. A 67.minúta rozburácala domáci štadión opäť. Domáci mali znova výhodu priameho kopu, loptu si znova postavil Sokol a nechytateľne skóroval. Po tomto okamihu sa zápas už len dohrával a ani jedno z mužstiev si už nevypracovalo vyloženú šancu. Za zmienku ešte stojí striedanie v domácom mužstve, keď hrajúceho brankára Škubáka nahradil v 79.minúte ďalší hrajúci brankár Petrík. Domáci sa rozlúčili s publikom peknou nádielkou gólov a prelomili negatívnu sériu, že keď sa varí doma guláš nedokázalo Brusno doma vyhrať. Ďakujeme divákom za ich celosezónnu podporu a tešíme sa na stretnutie novom súťažnom ročníku.