25.kolo Žiar n/Hronom - Brusno 2:0 (1:0)
Zostavy:
Žiar n/Hronom:J.Rapčan-Macejko,Kmeť,Dobrota,Ras.Urgela,Abrahám,Vyskup (82.Cvejkuš),Šimon,Blaho,Čamaj(67.Škriniar), Rad.Urgela(88.Slaný)
Brusno:Gadrošík-Klinec,Demeter,Baboľ,Sopko-Vajda,Patráš(85.Ľ.Lehocký), Sojak,Belko-Púchy(85.Parobek),Chrenovský(63.Balík)
KOMENTÁR K ZÁPASU
Prvú šancu zápasu si vypracovali hostia, ale Patrášovu strelu obrana Žiaru zblokovala a domáci brankár s ňou nemal problémy. Domáci udreli v 3.minúte. Po priamom kope z pravej strany sa dostali k hlavičke, po ktorej sa dostal lopte na päťke nekrytý Blaho a bolo 1:0. Brusno sa dostávalo postupne do hry a bolo lepším mužstvom, ale viazla mu finálna fáza. V 22.minúte mohlo Brusno vyrovnať po úniku Klinca a strele Vajdu, no vypadnutú loptu z brankárových rúk nik nedorazil. Potom sa dostali k slovu znova domáci, keď Rad.Urgela vybojoval loptu v strede ihriska, ale Gardošík bol na mieste. O 2.minúty na to mohol vyrovnať Patráš, ale nedočiahol na loptu po priamom kope Chrenovského. V závere polčasu išli hostia do brejku, Púchy prihral Patrášovi, ktorý zakončil slabo.
Do druhého polčasu nastúpili domáci odhodlaný zvýšiť svoj náskok. V 48.minúte mali výhodu priameho kopu. Po miernom zaváhaní Gardošíka mohli aj zvýšiť, no netrafili odkrytú bránu. Hostia pohrozili v 58.minúte kedy bol v šanci Púchy, ktorú zakončil do brankára a následne rozhodca odpískal útočný faul v súboji, kde si Púchy vybojoval čisto loptu. V 65.minúte mohol vyrovnať Klinec, ale jeho strelu z blízka domáci brankár chytil. Belko sa pokúšal spraviť niečo s výsledkom, jeho strela v 68.minúte letela nad. V 76.minúte sa po sérii chýb hostí dostali do brejku domáci a Vyskup zvýšil na 2:0. Domáci si do konca zápasu vypracovali ešte dve šance, no pri oboch dobre zasiahol brankár hostí.