ŽK:Gardošík, Demeter, Chrenovský - Michalek
Gardošík-Belluš,Demeter,Baboľ,Čabala(75.Haviar)-Čief(25.Vajda), Patráš,Sojak,Kubát-
Chrenovský,Varga
Š.Bane:Blaško-Sojka,Kochol,Turkota,Pavlík-Ondrík(90.Košarník),Beňo, Budinský,Drexler,Pavlík-Michalek
KOMENTÁR K ZÁPASU
Hostia prišli do Brusna s taktikou dobre brániť a vyrážať do protiútoku a využiť chyby domácich. Už v 5.minúte sa po chybe Belluša dostal k lopte nebezpečný Michalek a jeho obstrel skončil v domácej bráne. Domácim sa podarilo rýchlo vyrovnať. Priamy kop zahraný Bellušom na zadnú tyč Chrenovský priťukol Patrášovi a jeho prudká strela skoro roztrhla sieť – 1:1. V 19.minúte sa po akcii Varga, Chrenovský, Sojak, Chrenovský do zakončenia nedostal. Hostia sa po rohu v 24.minúte mohli opäť dostať do vedenia, ale strelu Turkotu vykopol z bránkovej čiary Čabala. V 26.minúte ušiel čerstvý Vajda a jeho center Chrenovský zakončil stehnom slabo. O 2.minúty neskôr strelu Vajdu hostia zblokovali. V 29.minúte mali domáci po úniku Kubáta dobrú príležitosť, ale Sojak loptu netrafil a z následného pokračovania akcie nič nebolo. Po priamom kope Chrenovského na Patráša sa lopta opäť dostala ku Chrenovskému, ale jeho strela išla nad bránu hostí. Opäť akcia Chrenovského ktorému prihral Varga a jeho prihrávka na Vargu, ktorý strieľa nad. Záver polčasu ešte priniesol priamy kop Chrenovského nad bránu.
V druhom polčase mali domáci šancu v 49.minúte, ale strelu Chrenovského po rohu Sojaka brankár vyrazil. Chrenovský sa pokúšal o gól aj v 52. a 58.minúte, no neúspešne. Hosťom sa darila hra v obrane, čoho výsledkom bolo množstvo zblokovaných striel domácich. V 79.minúte mal dobrú príležitosť na skórovanie po prihrávke Vajdu Haviar, ale trafil priamo do brankára hostí. V 80.minúte sa domáci dožadovali po jasnej ruke hostí v šestnástke pokutového kopu, ale píšťalka hlavného rozhodcu zostala nemá. V záverečnom tlaku sa domáci snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no nepodarilo sa to Patrášovi po dlhom aute Belluša a ani Chrenovskému, ktorému jeho strelu obrana zblokovala. Hostia hrali zodpovedne v obrane a cieľ s ktorým prišli do Brusna splnili. Domáci hráči boli nervózny a až prílišné chcenie a snaha im zväzovala nohy, aby dokázali prekonať obranu hostí.