5.kolo Brusno - D.Stehová

05.09.2010 15:30
5.kolo Brusno - D.Stehová 1:0 (0:0)
gól:Patráš
ŽK:Báboľ
rozhodovali:Kúchen - Verkin,Gača
Zostavy:
Brusno:Škubák-Demeter,Báboľ,Sokol,Tuhársky-Giertl,Ďurajka(88.Miškuf), Belko,Pipich(46.Klinec)-Patráš,Chrenovský(67.Čiliak)
D.Strehová:Dohnálek-Baťka,Skabella,Hriň Martin(47.Novák),Drozd-Žilka, Korbel,Sokol,Tóth-Žingor,Hriň Marek
KOMENTÁR K ZÁPASU
Prvú šancu zápasu si vypracovali hostia, ale Žingor nevyužil pošmyknutie domáceho brankára. Z domácich mal prvú šancu v 5.minúte Chrenovský mieril nad bránu hostí. 17.minúta priniesla nebezpečnú strelu Pipicha na ktorú už Patráš nedosiahol a nedorazil ju do hosťujúcej brány. V 31.minúte dostal dobrú prihrávku Giertl, pri spracovávaní mu však v šestnástke odskočila a tak ju hosťujúci brankár chytil. V 32.minúte vyrazil hosťujúci brankár strelu domácich a poradil si aj s hlavičkou Patráša, ktorý sa snažil loptu doraziť. Ďalšiu šancu domácich mal opäť Patráš, nedokázal však prestreliť brániacich hosťujúcich hráčov.
Do druhého polčasu išli domáci s cieľom čo najrýchlejšie streliť gól, hostia však ich očakávaný tlak eliminovali. 47.minúta priniesla center Ďurajku a zakončenie Patráša, ktorý loptu dobre netrafil. V 60. minúte mu to už vyšlo, keď usmernil centrovanú loptu Chrenovského po priamom kope z ľavej strany. O pár minút na to mal šancu striedajúci Klinec, ktorý priniesol oživenie do domácich radov, ale jeho hlavička skončila nad bránou hostí. V 75.minúte vystrelil nebezpečne Belko, ale dobrým zákrokom sa prezentoval Dohnálek. Najväčšiu šancu na vyrovnanie mali hostia v 81.minúte no Korbel mieril tesne nad domácu bránu. V závere zápasu netrafili bránu hostí ešte Čiliak a Patráš. Hostia predviedli veľmi dobrý výkon za ktorý by si bod zaslúžili. Domáci nedokázali zopakovať pred domácim publikom výborný výkon z minulého zápasu v Podlaviciach. Našťastie ostali tri body doma a potvrdili tak tri body z Podlavíc.