9.kolo B.Štiavnica - Brusno

02.10.2011 14:30

9.kolo B.Štiavnica - Brusno 0:0
góly:
ŽK:
rozhodovali:
Martin - Mačuda,Holas
Zostavy:
B.Štiavnica:
Brusno:
Škubák-Belluš,Vajda,Baboľ,Čabala-Giertl(Varga),Patráš,Sojak(Švidraň),Kubát-Chomístek, Chrenovský(Púchy)
KOMENTÁR K ZÁPASU

Domáci tím sa snažil v úvode zápasu streliť gól, no umná hra hostí im nedovolila dostať sa do nejakej výraznej šance. Po rýchlom protiútoku po ľavej strane vystrelil Kosec, ale jeho strela išla ďaleko vedľa. Hostia nebezpečne hrozili po dlhých autových vhadzovaniach Belluša. Po jednom z nich zakončoval Patráš, ale Pažout bol na mieste. Domáci sa presadzovali len po rýchlych útokoch. Po jednom z nich sa  v šestnástke dostal k lopte Kminiak, no tiesnení mieril z otočky mimo brány. Hostia sa mohli ujať vedenia po rýchlom útoku po ľavej strane a hlavičkovom zakončení Chomísteka, no proti boli rozhodcovia. Ďalšia šanca Brusna po dlhom aute Belluša, no domáci brankár bol opäť na mieste. Šancu na skórovanie mal Chrenovský keď vystrelil z 25 metrov, domácemu Pažoutovi lopta vypadla pred seba a do bezpečia ju odkopol domáci obranca. Do tretice dlhý aut Belluša, hlavička a domáci brankár opäť vyrazil.
V druhom polčase mali hostia hru jednoznačne v rukách a bolo otázkou času kedy skórujú. Domáci sa nepresnosťami nedokázali dostať do hry. Jedinú šancu na skórovanie mali v 58.minúte po zaváhaní Baboľa postupovali domáci na bránu, prihrali na ľavú stranu, kde bol osamotení domáci hráč, no ten svoju šancu zmaril zlým spracovaním a následnú slabú strelu zblokoval Baboľ, ktorý tým napravil svoje zaváhanie. Druhý gól v zápase streli opäť Chomístek, no proti bol opäť hlavný rozhodca Martin, ktorý odpískal útočný faul, ktorý videl asi len on. Hostia ďalej útočili a snažili sa streliť gól. Obrovskú šancu mal striedajúci Švidraň, keď domácemu brankárovi vypadla lopta po priamom kope Chrenovského, no jeho dorážku z blízka zázračne kolenom vyrazil na roh Pažout. Hostia skórovali aj do tretice keď si na loptu na ľavej strane nabehol Kubát, jeho krížna strela skončila v siete, ale asistent hlavného rozhodcu Holas signalizoval ofsajd.
Brusno podalo dobrý výkon a zaslúžilo si vyhrať no zápas sa zvrhol na boj s domácim brankárom a tromi rozhodcami, ktorý boli proti.