Vyhodnotenie jesennej časti IV.ligy JUH - FK 34 Brusno

21.05.2012 10:46

Po skončení jesennej časti prinášame ako sa nášmu mužstvu darilo. Počas jesene sme odohrali 13 zápasov s kladným skóre 39:6, čo je priemer 3 strelené góly na zápas a 0,46 inkasovaného gólu na zápas. V domácom prostredí sme sa 6 krát tešili z víťazstva a jeden zápas sme remizovali a tak sa Štiavnické Bane môžu ako jediné pýšiť, že z Brusna neodišli naprázdno. Čo sa týka skóre, tak sme 19 krát rozvlnili sieť za súperovým brankárom, naopak inkasovali sme len 2 krát a to so Štiavnickými Baňami (Gardošík) a s Fiľakovom (Škubák). Najvyšším víťazstvom je výhra 7:0 s Badínom. Na ihriskách súperov sme so 6 zápasov 5 krát vyhrali a 2 body sme stratili len v zápase s Banskou Štiavnicou. Takže jedine kto dokázal Brusnu uchmatnúť body boli mužstvá z okolia Štiavnických vrchov. Na súperových ihriskách sme dokázali skórovať 20 krát a obdržali sme 4 góly. V Hliníku jeden (Škubák), v Divíne jeden (Škubák) a na Balogu dva (Gardošík). Najvyššie víťazstvo na súperových ihriskách sme vydolovali v poslednom kole v Kováčovej, kde sme vyhrali 6:0. Celkovo sa najviac strelecky darilo Chrenovskému, ktorý dal 8 gólov, Švidraňovi so 6 presnými zásahmi a 4 gólovým Kubát, Varga, Chomistek.
Najviac minút z tímu Brusna odohral kapitán mužstva Robo Patráš a to 1170. Za ním nasleduje s 1092 minútami Filip Vajda a 1080 minút odohral Michal Baboľ. V hodnotení trénerom dosiahol najvyššiu priemernú známku Roman Chomistek 7,313, Dominik Škubák 6,889 a Radovan Gardošík 6,875. Najvyššiu známku za celú jesennú časť dostali za zápas s Badínom Chrenovský a Chomistek a to 9. Najviac žltých kariet má na konte trio Chrenovský, Čabala a Belluš – 4. Najlepšiu dochádzku na tréningy má Kubát, ktorý z celkového počtu 74 tréningov absolvoval 64. Za ním nasleduje Gardošík so 63 tréningami a Baboľ s Bellušom 61 tréningov.
Na hru Brusna, ale aj súperov sa v 7 zápasoch prišlo pozrieť 1705 divákov, čo dáva priemer 243 divákov na zápas.

zdroj: MY noviny a Patrik Palider