1.kolo 5.8.2012 16:30   2.kolo 12.8.2012 16:30  
Bytča - MFK B.Bystrica 1:2 MFK B.Bystrica - B.Štiavnica 7:3
Kysucké n/Mesto - Zvolen 4:1 Tisovec - Žilina B 0:1
Brusno - Čadca 1:2 Dolná Tižina - Kalinovo 1:0
L.Štiavnica - Pohronie B 1:2 Nová Baňa - Závažná Poruba 2:1
Krásno n/Kysucou - Nová Baňa 3:2 Pohronie B - Krásno n/Kysucou 2:2
Závažná Poruba - Dolná Tižina 2:2 Čadca - L.Štiavnica 1:2
Kalinovo - Tisovec 3:0 Zvolen - Brusno 0:3
Žilina B - B.Štiavnica 4:1 Bytča - Kysucké n/Mesto 1:3
       
3.kolo 19.8.2012 16:00   4.kolo 26.8.2012 16:00  
Kysucké n/Mesto - MFK B.Bystrica 1:3 MFK B.Bystrica - Tisovec 2:1
Brusno - Bytča 4:0 Dolná Tižina - B.Štiavnica 2:1
L.Štiavnica - Zvolen 8:0 Nová Baňa - Žilina B 1:1
Krásno n/Kysucou - Čadca 1:2 Pohronie B - Kalinovo 0:3
Závažná Poruba - Pohronie B 3:0 Čadca - Závažná Poruba 2:1
Kalinovo - Nová Baňa 0:0 Zvolen - Krásno n/Kysucou 0:1
Žilina B - Dolná Tižina 0:1 Bytča - L.Štiavnica 1:0
B.Štiavnica - Tisovec 2:1 Kysucké n/Mesto - Brusno 1:3
       
5.kolo 2.9.2012 15:30   6.kolo 9.9.2012 15:30  
Brusno - MFK B.Bystrica 3:1 MFK B.Bystrica - Dolná Tižina 1:1
L.Štiavnica - Kysucké n/Mesto 3:1 Nová Baňa - Tisovec 2:1
Krásno n/Kysucou - Bytča 0:0 Pohronie B - B.Štiavnica 3:1
Závažná Poruba - Zvolen 2:0 Čadca - Žilina B 1:0
Kalinovo - Čadca 2:2 Zvolen - Kalinovo 0:0
Žilina B - Pohronie B 4:1 Bytča - Závažná Poruba 5:1
B.Štiavnica - Nová Baňa 3:1 Kysucké n/Mesto - Krásno n/Kysucou 1:2
Tisovec - Dolná Tižina 0:3 Brusno - L.Štiavnica 1:0
       
7.kolo 16.9.2012 15:00   8.kolo 23.9.2012 15:00  
L.Štiavnica - MFK B.Bystrica 1:1 MFK B.Bystrica - Nová Baňa 1:0
Krásno n/Kysucou - Brusno 1:1 Pohronie B - Dolná Tižina 0:2
Závažná Poruba - Kysucké n/Mesto 1:0 Čadca - Tisovec 2:0
Kalinovo - Bytča 1:1 Zvolen - B.Štiavnica 1:4
Žilina B - Zvolen 9:0 Bytča - Žilina B 1:2
B.Štiavnica - Čadca 1:2 Kysucké n/Mesto - Kalinovo 0:0
Tisovec - Pohronie B 1:0 Brusno - Závažná Poruba 2:0
Dolná Tižina - Nová Baňa 2:2 L.Štiavnica - Krásno n/Kysucou 0:3
       
9.kolo 30.9.2012 15:00   10.kolo 7.10.2012 14:30  
Krásno n/Kysucou - MFK B.Bystrica 3:0 MFK B.Bystrica - Pohronie B 2:0
Závažná Poruba - L.Štiavnica 0:2 Čadca - Nová Baňa 2:0
Kalinovo - Brusno 1:2 Zvolen - Dolná Tižina 1:0
Žilina B - Kysucké n/Mesto 3:0 Bytča - Tisovec 2:1
B. Štiavnica - Bytča 1:0 Kysucké n/Mesto - B.Štiavnica 1:1
Tisovec - Zvolen 3:0 Brusno - Žilina B 0:1
Dolná Tižina - Čadca 2:2 L.Štiavnica - Kalinovo 3:4
Nová Baňa - Pohronie B 3:0 Krásno n/Kysucou - Závažná Poruba 3:0
       
11.kolo 14.10.2012 14:30   12.kolo 21.10.2012 14:00  
Závažná Poruba - MFK B.Bystrica 2:0 MFK B.Bystrica - Čadca 2:2
Kalinovo - Krásno n/Kysucou 2:1 Zvolen - Pohronie B 0:1
Žilina B - L.Štiavnica 3:1 Bytča - Nová Baňa 3:2
B.Štiavnica - Brusno 1:1 Kysucké n/Mesto - Dolná Tižina 1:2
Tisovec - Kysucké n/Mesto 2:2 Brusno - Tisovec 7:0
Dolná Tižina - Bytča 0:1 L.Štiavnica - B.Štiavnica 4:1
Nová Baňa - Zvolen 8:0 Krásno n/Kysucou - Žilina B 0:2
Pohronie B - Čadca 1:2 Závažná Poruba - Kalinovo 1:2
       
13.kolo 28.10.2012 14:00   14.kolo 29.8.2012 16:00  
Kalinovo - MFK B.Bystrica 2:0 MFK B.Bystrica - Zvolen 2:0
Žilina B - Závažná Poruba 2:0 Bytča - Čadca 3:2
B.Štiavnica - Krásno n/Kysucou 0:4 Kysucké n/Mesto - Pohronie B 2:1
Tisovec - L.Štiavnica 0:2 Brusno - Nová Baňa 3:3
Dolná Tižina - Brusno 2:2 L.Štiavnica - Dolná Tižina 5:0
Nová Baňa - Kysucké n/Mesto 3:0 Krásno n/Kysucou - Tisovec 2:1
Pohronie B - Bytča 4:0 Závažná Poruba - B.Štiavnica 3:0
Čadca - Zvolen 1:0 Kalinovo - Žilina B 1:0
       
15.kolo 12.9.2012 15:30   16.kolo 5.6.2013 17:00  
Žilina B - MFK B.Bystrica 7:1 MFK B.Bystrica - Bytča 4:1
B.Štiavnica - Kalinovo 0:2 Zvolen - Kysucké n/Mesto 2:1
Tisovec - Závažná Poruba 1:3 Čadca - Brusno 1:1
Dolná Tižina - Krásno n/Kysucou 2:1 Pohronie B - L.Štiavnica 2:0
Nová Baňa - L.Štiavnica 2:0 Nová Baňa - Krásno n/Kysucou 5:1
Pohronie B - Brusno 1:0 Dolná Tižina - Závažná Poruba 1:1
Čadca - Kysucké n/Mesto 1:1 Tisovec - Kalinovo 1:3
Zvolen - Bytča 0:6 B.Štiavnica - Žilina B 0:6
       
17.kolo 22.5.2013 17:00   18.kolo 23.6.2013 17:30  
B.Štiavnica - MFK B.Bystrica 4:1 MFK B.Bystrica - Kysucké n/Mesto  0:0
Žilina B - Tisovec 5:2 Bytča - Brusno 2:1
Kalinovo - Dolná Tižina 2:1 Zvolen - L.Štiavnica 2:2
Závažná Poruba - Nová Baňa 1:0 Čadca - Krásno n/Kysucou 1:3
Krásno n/Kysucou - Pohronie B 5:0 Pohronie B - Závažná Poruba 1:0
L.Štiavnica - Čadca 1:2 Nová Baňa - Kalinovo 6:0
Brusno - Zvolen 2:1 Dolná Tižina - Žilina B 2:1
Kysucké n/Mesto - Bytča 2:0 Tisovec - B.Štiavnica 1:1
       
19.kolo 14.4.2013 15:30   20.kolo 21.4.2013 16:00  
Tisovec - MFK B.Bystrica 1:1 MFK B.Bystrica - Brusno  0:3
B.Štiavnica - Dolná Tižina 0:4 Kysucké n/Mesto - L.Štiavnica 0:1
Žilina B - Nová Baňa 6:0 Bytča - Krásno n/Kysucou 1:0
Kalinovo - Pohronie B 4:0 Zvolen - Závažná Poruba  2:3
Závažná Poruba- Čadca 0:1 Čadca - Kalinovo 0:1
Krásno n/Kysucou - Zvolen 3:1 Pohronie B - Žilina B 0:5
L.Štiavnica - Bytča 3:2 Nová Baňa - B.Štiavnica  0:4
Brusno - Kysucké n/Mesto 2:0 Dolná Tižina - Tisovec 2:0
       
21.kolo 28.4.2013 16:00   22.kolo 5.5.2013 16:30  
Dolná Tižina - MFK B.Bystrica 2:0 MFK B.Bystrica - L.Štiavnica 2:1
Tisovec - Nová Baňa 1:0 Brusno - Krásno n/Kysucou 0:0
B.Štiavnica - Pohronie B 5:2 Kysucké n/Mesto - Závažná Poruba 2:1
Žilina B - Čadca 4:1 Bytča - Kalinovo 1:4
Kalinovo - Zvolen 2:0 Zvolen - Žilina B 0:4
Závažná Poruba - Bytča 2:0 Čadca - B.Štiavnica 2:1
Krásno n/Kysucou - Kysucké n/Mesto 1:1 Pohronie B - Tisovec 1:4
L.Štiavnica - Brusno 2:0 Nová Baňa - Dolná Tižina 4:4
       
23.kolo 12.5.2013 16:30   24.kolo 19.5.2013 17:00  
Nová Baňa - MFK B.Bystrica 3:1 MFK B.Bystrica - Krásno n/Kysucou 0:1
Dolná Tižina - Pohronie B 2:0 L.Štiavnica - Závažná Poruba 2:2
Tisovec - Čadca 2:0 Brusno - Kalinovo 2:0
B.Štiavnica - Zvolen 3:1 Kysucké n/Mesto - Žilina B 0:6
Žilina B - Bytča 4:0 kont. Bytča - B. Štiavnica 5:2
Kalinovo - Kysucké n/Mesto 4:0 Zvolen - Tisovec 2:1
Závažná Poruba - Brusno 1:1 Čadca - Dolná Tižina 1:1
Krásno n/Kysucou - L.Štiavnica 3:1 Pohronie B - Nová Baňa 1:1
       
25.kolo 26.5.2013 17:00   26.kolo 2.6.2013 17:00  
Pohronie B - MFK B.Bystrica 0:1 MFK B.Bystrica - Závažná Poruba 2:2
Nová Baňa - Čadca 1:0 Krásno n/Kysucou - Kalinovo 0:0
Dolná Tižina - Zvolen 2:1 L.Štiavnica - Žilina B 0:2
Tisovec - Bytča 3:0 Brusno - B.Štiavnica 3:0 kont.
B.Štiavnica - Kysucké n/Mesto 0:2 Kysucké n/Mesto - Tisovec 2:2
Žilina B - Brusno 3:1 Bytča - Dolná Tižina 2:1
Kalinovo - L.Štiavnica 2:0 Zvolen - Nová Baňa 1:1
Závažná Poruba - Krásno n/Kysucou 3:2 Čadca - Pohronie B 2:0
       
27.kolo 9.6.2013 17:00   28.kolo 16.6.2013 17:00  
Čadca - MFK B.Bystrica 6:0 MFK B.Bystrica - Kalinovo 1:2
Pohronie B - Zvolen 4:1 Závažná Poruba - Žilina B 2:2
Nová Baňa - Bytča 2:0 Krásno n/Kysucou - B.Štiavnica 4:0
Dolná Tižina - Kysucké n/Mesto 1:2 L.Štiavnica - Tisovec 0:3
Tisovec - Brusno 3:1 Brusno - Dolná Tižina 4:0
B.Štiavnica - L.Štiavnica 0:2 Kysucké n/Mesto - Nová Baňa 1:1
Žilina B - Krásno n/Kysucou 7:0 Bytča - Pohronie B 2:2
Kalinovo - Závažná Poruba 5:0 Zvolen - Čadca 2:1
       
29.kolo 1.5.2013 16:30   30.kolo 8.5.2013 16:30  
Zvolen - MFK B.Bystrica 1:0 MFK B.Bystrica - Žilina B 0:2
Čadca - Bytča 4:0 Kalinovo - B.Štiavnica 5:1
Pohronie B - Kysucké n/Mesto 4:0 Závažná Poruba - Tisovec 2:0
Nová Baňa - Brusno 4:3 Krásno n/Kysucou - Dolná Tižina 0:1
Dolná Tižina - L.Štiavnica 1:1 L.Štiavnica - Nová Baňa 0:0
Tisovec - Krásno n/Kysucou 1:1 Brusno - Pohronie B 1:1
B.Štiavnica - Závažná Poruba 1:2 Kysucké n/Mesto - Čadca 0:0
Žilina B - Kalinovo 6:2 Bytča - Zvolen 1:0

Poznámky:
Kysucké nové Mesto - sobota UHČ
Čadca - sobota UHČ
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B - sobota UHČ
MFK Banská Bystrica - sobota UHČ

D. Tižina - ihrisko Teplička n. Váhom UHČ
Žilina B - ihrisko Kotrčina Lúčka nedeľa 10:30